reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Kurcze ja mam żywe srebro w domku hhahaa pieluszkę ciężko mi przebrać bo wierci się strasznie wypinając pupkę i robiąc mostek jednocześnie :-D:-D do tego się przekręca na brzuch non stop pierunica moja mała :-D:-D:-D:-D
 
Wisienka no właśnie to co ci podesłałam rozkłada się do pozycji półleżacej, zresztą tak na pierwszym ruchomym zdjęciu widać - rozkłada się oparcie razem z siedziskiem w zasadzie więc dzieciaczek siedzi praktycznie jak w leżaczku czy foteliku samochodowym:) i dla mnie na fotelik 400 to też jakoś dużo... ten z przesyłką wychodzi 180 i już dużo mi się wydaję ale tańszych z rozkładanym oparciem nie widzę (a przynajmniej nie wiele tańszych...)
 
Super, że już po szczepieniach.....

Konwalianka, co się dzieje, że do okulisty idziecie? Swoją drogą jestem ciekawa, jak badają wzrok takiego maluszka....

Psota, zazdroszczę CI tych spacerów, choć dziś Mateusz, chyba z okazji swojej 4 miesięcznicy, spał na spacerze 1,5 godz, a pierwsze pół godz spokojnie rozglądał się po okolicy....

no i zapomniałam, co jescze miałam napisać....

my jeszcze nie musimy zmieniać fotelika, ale już powoli zaczynamy szukać większego - będę polowac na allegro - ten, który mam był super okazją....:)

Psota, no fakt, że siedziska super, ale cena powala.... :) i tak troszkę mi się z fryzjerem kojarzą.... :)
 
Balkan, mi się ze stołkiem barowym kojarzy;) Ale ja mam krzesełko po braciszku, to nie będe bez sensu kasy wydawać na coś, co już jest, kupię mu za te pieniądze odlotowe ciuchy;) Ślicznie Mateuszek wytrzymał! Grzeczny chłopczyk:)
 
Wasze dzieciaczki też już wkładają palce od nóżek do buźki ??:confused:
A te krzesełka fajne mi się podobają bo by mi pasowało do barku :happy2:
 
Ostatnia edycja:
psota oglądałam model Tobi ale on chyba do Easy Fix bazy nie moze byc? tylko pasami? popraw mnie jesli sie mylę.Jesli pasuje do baz to tez Nati go kupię
 
reklama
Sestinko, ja właśnie dostałam info, że nie ma tego fotelika w kolorze, który chciałam:/ Więc moje zamówienie anulowali. Mi koleś mówił, że można je zainstalować na nakładce isofixowej.
 
Do góry