reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Psotka witaj! Ja juz zdrowa wiec kiedy sie widzimy?:-) W tym tygodniu to mi juz tylko jutro pasuje, ale jakby co to na przyszly tydzien bardzo chetnie sie z Toba umowie:-)

Danuska Karolina tez od jakiegos czasu piszczy ale guga tez:)
 
reklama
matko ale dziś pięknie..a ja jeżdżę po lekarzach.. musiałam jechać, bo przecież pediatra z NFZ-u to jakis niedouczony typek (zastępował moją pediatrę), na zmiany na brzuszku stwierdził, że to normalne-pff..więc udaliśmy się do innego, no i niestety to alergia pokarmowa - cholera.. teraz nawet wołowinę i wieprzowinę mam odstawić no i tą kawę.. mały dostał skierowanie do okulisty..a termin 3 stycznia, no to jakaś paranoja.. i to prywatnie!!! szlag mnie trafi chyba..

Tymuś po szczepionce spał niemal 3h.. później pogadał i pojechaliśmy do drugiego lekarza..w aucie usnął, więc ja go siup do wózka i zaliczyliśmy spacer.. teraz pojadł i znowu gada do fioletowego miśka..o teraz łypie na mnie swoimi oczkami:-D coś pewnie chce - hehe

Ania, ja daje takie starte na tarce dla niemowlaków.. mało tego lekarz powiedziala, ze spokojnie mogę dorzucić śliwkę i gruszkę, ale stopniowo.. takie owoce pomagają na zaparcia..
corin, oby nic Ewci nie było, zuch dziewczynka
danuśka, Tymek tez wydaje wysokie dzwięki i bardzo sie dziwi że to od niego
 
Psociu dziekuje ,corin zuch dziewczynke masz,ania ja narazie podaje gerberka ze sloiczka jabluszko z marchewke je az jej sie uszy trzesa wiec narzaie niewiem ale niedlugo bende i sama przygotowywac posilki narazie te sloczki na probe podaje,danuska o tak moja piszczy tez ,a ja musze isc do lekarza bo jestem troche wystraszona pare dni temu zauwazylam ze cos mi wyroslo na lewej piersi kolo sutka to wyglada jak drugi sutek ale mniejszy:confused:kurcze az sie boje myslec co to moze byc :-(
 
Danuska, dam znać:)

Ania, ma jutro na 14:10 mamy w lux medzie usg bioderek, przed możemy się spotkać, gdzieś w tych rejonach, a jak nie, to przyszły tydzień też jest spoko, poza piątkiem, bo idziemy na osiemnastkę;)
 
Witajcie kochane. U nas armagedon. Wczoraj jak Mila zasnęła ładnie po kapieli to koło 9 pobudka i do razna spała 2 razy po pół godzny. Nawet Pol się obudził. Jestem juz na ostatnich nogach bo w dzien tez nie spała a jak byliśmy na zakupach to płakała albo marudziła a ja cała upocona i w nerwch. No a spozywkę trzeba było kupić. Teraz zasnęła i śpi juz chwilę ale pobudka co 15 minut. I kolejny kłopot znowu nie je. Od 4 rano 40 ml i nawet łyzeczką nie chce
Sorki, ze nie nadrabia ale musze wykorzystac jak spi zrobić chłopakom obiad. Może zasnie mocniej to pobęde na bb

Basieniak wiem, ze Mila nie wygląda na chudzinę i nawet wam juz kilka razy pisałąm, ze lekarka najpierw powiedziała , że Fajnie wygląda a potem okazało się, ze za mało przybiera. Zobaczymy jak jest teraz jutro. Może te zupki pomogły. 29 pażdziernika wazyła 5550:baffled: Jutro minie prawie 2 tygodnie od wagi to zobaczymy.
Psociu nie fochaj się na mnie ja naprawdę mam zamęt paskudko kochana, http://cosgan.de/images/midi/liebe/f020.gifhttp://cosgan.de/images/midi/liebe/h020.gif
h020.gif
,
s030.gif
 
Wisieńko, hmm??? O co chodzi??? O co miałam sie foszyć żoneczko moja? Chyba nie o mnie chodzi:) Dawiduś nie chce spać, jak pójdziemy na spacerek i mi zaśnie, to zadzwonię, teraz nie ma szans, muszę z nim gadać;)))
 
psotka to moze lepiej przyszly tydzien zebysmy nie musialy nigdzie sie spieszyc:-)

Konwalianko tylko spokoj moze Nas uratowac:-) i dobrze ze nie uwierzylas pierwszemu lekarzowi... A to mozna kupic takie specjalne tarki dla niemowlat? A czym ona sie rozni od zwyklej?

edit: psotka ja lubie gadac przez telefon wlasnie jak mala nie spi, pochylam sie nad nia, gadam do sluchawki a ona mysli ze do niej i sie cieszy:-) w ten sposob wszyscy zadowoleni:-D
 
Witajcie.

Miałam coś rano napisać ale net mi padł. A ja już nie wiem co komu miałam odpisać...
W ogóle skończyła nam się gwarancja na kompa i dziwnym zbiegiem okoliczności psuje się karta sieciowa... No nic.

Wisienko, jeśli martwisz się niejedzeniem Mili, to zrób jej badania krwi. Znajoma mówiła że jej córka też tak miała i musiała dawać żelazo.
 
Psotka no miałam wrażenie, że się gniewasz, ze wczoraj nie dałam znać
g010.gif
no ale dobrze, ze ok.
Mila spi na balkonie, nawet nie mam siły iśc na spacer. Dobrze, ze miałam zamrozoną fasolkę to wyciągnęłam chłopakom i gotuje jarzynówke. Juz myślałam, ze czekam nas gyros z knajpiki obok :baffled:
:-) Anetka Mila miała juz robione ale pewnie nam teraz powtórzą jak nie będze dalej przybierac. Przedtem było ok
 
reklama
konwalianka drogie dosyc te krzesełka... właśnie jakoś chyba na krzesełko nie chcę za dużo wydać... w sumie oprócz tego, że np chicco ma różne wysokości podnóżka to nie widzę innych różnic... ale może jednak są tylko się nie znam? (bo się nie znam;) )...
 
Do góry