reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Psota nie moge swój honor mam. Co mam sie niby przyznac, ze siedzę po całych dniach w domu sama i się czepiam bez powodu żeby mieć jakies zajęcie:-D:-D:-D:-D Jutro spytam:-D:-D:-D
Magiooooooooooo
 
Ja ide w slady Magi, nie wiem skad Wy tyle sil macie i w dodatku homory swietnezazdroszcze. Jesli cos bierzecie to podzielcie sie ze mna!:-p

Dobranoc!
 
Dzięki Wam za rady, będziemy nadal próbowac. no i trzymajcie kciuki. Zycze dobrej nocki
Ps. zdjęcia fifcia na odpowiednim wątku, choc troszkę przestarzałe, następnym razem wstawię bardziej aktualne. buziaki
 
Wisieńko, nie no, pewnie, że się nie przyznawaj;))) Zrobimy telekonferenjce w podzieniałek i podebatujemy;)

Magia, a Ty co?! Znowu uciekasz, osz Ty;)

Ania, ja tam nic nie biorę, chyba, że mi mąż coś dosypuje;)
 
reklama
Do góry