reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Psocia tak tak, łóżeczko sobie pościeliłyście, Wisienka na spotkanie zdziera z siebie starość:-D
Wydrusia prosimy o więcej zdjęć!
Orchi ja też czasem jak zostaje sama, to biorę sobie nawet dwóch do łóżeczka:-D (synków oczywiście):-D I patrzę jak śpią i przytulam sobie, a co:-D
 
reklama
Siedze tu z maseczka, ładnie mi????:-D
Psotko oby , oby nic nie wypadło i nam się udało. P mówi, ze mam wziąc auto ale ja jakoś nie pewnie się czuję tak daleko z małą sama i chyba wolę ten pociąg. :-D A co M na to?:-D
magia haha dobra jestes kochana:-D
wydruska dawaj foty bo mi skóra zlezie
mala monis a próbowałaś diety wysokobłonnikowej, jesć owoce, pić sok jabłkowy? Nie martw się bo na piersi dzieci moga długo nie robić kupki. A brzuszek boli i są stękania czy tylko bez kupki.

Kurka idę to zmyc i nałoże druga jak Psota z tym łóżkiem tak.....
 
Ania, jaką herbatkę podajesz? koperkową czy coś innego. co mogę zmienić w diecie? wprowadzić coś co wpłynie na czestsze kupki, czyli co?czy coś konkretnego powinnam wyeliminowac z diety? bo nie ukrywam, ze jem prawie wszystko, prócz kapusty,, grzybów, kalfiora cebuli i ciężkostrawnych.
Wisienko, nie próbowałam takiej diety jeszcze. przez kilka dni piłąm sok jabłkowy ale nie widziałąm rezultatu. problemem samym w sobie jest brak kupki. Fifi jest bardzo radosny, zywy i prawie wogólr nie płacze, chyba ze głodny. o stękaniu czy bólu brzuszka nie ma mowy.. jak robiłąm usg priv to lekarz zasugerował, że może dziecko jest niedojedzone.a pani doktor w szpitalu, wręcz okrzyczała mnie ze wogóle dokarmiałam, i ze robię problem z faktu, ze dziecko w dzień robi sobie 6 czy 5 godzinną przerwę w jedzeniu, ze niby chcę wychować grubasa. tak więc co lekarz, to inna opinia.
 
Ostatnia edycja:
Psota, chcialam powiedziec ze raz jak mialysmy sie spotkac to Twoj Dawidek sie pochorowal! Wiec prosze tutaj 100% winy na mnie nie zrzucac!:-p No i jesli sie przeziebilam i to tak konkretnie to chyba lepiej ze Ci mowie niz jakbym miala udawac ze jestem zdrowa i zarazic Ci synka, nie?;-)


Monis, to co u nas wplywa na rozluznienie to jesli karmisz piersia powinno tez wplywac na dziecko. W necie artykulow duzo na ten temat jest. A herbatke dawalam koperkowa a teraz mam rumiankowa, to chyab bez znaczenia, wazne zeby nawodnic:)
 
Ostatnia edycja:
Wisieńko, Marcin się pyta, czy Paweł się ogarnął z tą szkołą i odpuści jedną sobotę;)

Wydrussia, no właśnię widzę, że mi widnieje w zawieszonych, co za badziew z tego iphona! Jak podróż?

Ania, eee, zawsze coś... Daj znać jak się wychorujecie i się umawiamy;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry