reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Magia, Wisieńka pozwoliła, to zdradzam;) na dniach mamy się spotkać, a kiedy dokładnie, ustalimy po niedzieli:)

Wisieńko, ja już mam wszystko gotowe;) Wózio wyprany, łóżeczko pościelone, a fotelik uszykowany na wojaże;) A! no i aparat naładowany, co by nacykać fotek;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale szalejecie z tymi spotkaniami! Psota, Wisienka to moze jelsi bede juz zdrowa to moze znajdziecie dla mnie chwile? JUz czuje sie lepiej chociaz jeszcze zasmarkana jestem, mam andzieje ze ten basen jutro mnie nie rozlozy!
 
Witajcie. podczytałam sobie troszkę co tam u was i dzieciaczków, ale za rzadko zaglądam by odnieść się do wszystkiego. Widzę ze moj Fifi na podobnym etapie- wieczny slinotok, wkładanie całych piąstek do buziaka no i dziś pierszy udany przewrót na boczek. siłącz mały. a teraz czytajcie uważnie- 7 DZIEN BEZ KUPY! i co wy na to? ja już wyczerpałąm wszelkie pomysły, co zrobić zeby zrobił sam kupkę....:( problem ciągnie się bowiem już 7 lub 8 tydzień. do 10 tyg stosowałąm czopki co 3 dzień, ale wiadomo ze to niezdrowo, więc szukamy innych sposobów. byłł debridat, laktuloza, woda na czczo, herbatka z kopru włoskiego, wczoraj kupiłąm herbaatkę na lepsze trawienie. bez skutku! zaliczyliśmy już nawet szpital, ze może coś pomogą ale poza badaniem krwi i moczu( ok) nic więcej nie zrobili, a chcieli nas nie wiadomo ile trzymac. zrobiliśmy więc sami usg główki i brzuszka- wszystko ok. ostatnio wytrzymałam 6 dni i dałam małemu czopek, teraz jestem twarda i czekam. ale boje się ze małemu krzywda się stanie ...:(
zwracam się więc do was z prośbą o wysłąnie mi waszych pomysłó w na wywołąnie kupki. dodam, ze termometr tez nie działą! karmię piersią, a problem zaczął się w momencie odstwienia mm. Proszę o pomysły na priv....
pozdrawiam was i z góry dziękuję
 
Mala monic moja KArolina tez tak rzadko kupy robila. Ale ja az tak sie tym nie przejmowalam, chociaz tez zachwycona nie bylam. U nas chyba pomogla herbatka, ale na efekty czekalam dluuugo. Daje malej codziennie prawie 100ml herbatki i po jakis moze 2-3 tygodniach zaczela kupy robic co 2-4 dni. Czytalam tez ze mama powinna diete zmienic.

Psota udajesz ze nie czytalas mojego posta?! Nie chcecie mnie na spotkaniu, osz Ty:-p
 
reklama
Wydrussia, dostałaś sms? Super, że spotkanie udane! Cieszę się razem z Wami babulce kochane;)

Ania,
a bo Ty i tak coś wymyślisz i się nie spotkamy:pPP
 
Ostatnia edycja:
Do góry