reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej, u nas nocka super, za to ranek :no: mloda spi ostatnio do 2.30 - 3.00 a potem wybudza sie co godzine i o 6.00- 6.30 koniec spania :-( brakuje mi tych kilku godzin nad ranem.
Za to teraz tak pieknie swieci slonce i jest juz prawie 10 stopni, ze zaraz po sniadanku idziemy na spacer, tymbardziej ze popoludniu znow uderzamy na urodziny ;-)

Milej niedzieli :-)
 
Hej Corin, kurczę Nati ma tak jak Ewcia ostatnio- nie cierpię tego wstawania od 3 wrrr.Obstawiłam temperaturę w pokoju że za ciepło- dziś było 21 ale nic w jej snie nie zmieniło się:(
 
Cześć wszystkim:)
Corin 10 st. nie no super... u nas wczoraj było cieplutko, a teraz zaledwie 4 st... i my wczoraj na urodzinkach pierwszych syna koleżanki:) całkiem przyjemnie i mała grzeczniutka i nianie w końcu u nich sprawdziłam:)
Za to ja jakaś zmęczona byłam i albo nie nastawiłam budzika (choć pamiętam jak to robiłam) albo wyłączyłam i nawet nie pamiętam, że to zrobiłam i w ten sposób nie było dodatkowej pobudki na karmienie w nocy więc obie się wyspałyśmy bo mała obudziła się dopiero o 3:30, a potem o 7 jak mężowi w kuchni nóż na podłogę upadł, ale zjadła i śpi dalej:) chyba zmęczyła się urodzinami;)
oj dziewczyny skąd wy bierzecie tyle siły do siedzenia tak wieczorami...
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!

U nas też piękna pogoda, ale jeszcze zimno!!! Ja się zaraz zbieram, bo muszę Mateuszowi garderobę z 62 na 68 zmienić, a paru rzeczy mi brakuje....

Wisienka, ja Cię podziwiam z tymi gośćmi.... ja wyjątkowo aspołeczna jednostka jestem więc u nas goście to rzadkość....

Warszawianki, chyba trzeba będzie wątek spotkaniowy odgrzać, bo to wstyd, że się jeszcze nie spotkałyśmy (to a'propos mojej aspołecznej postawy :)....

a mi się chyba 2 okres szykuje....:wściekła/y:
 
Hej kochane,

U nas nocka lepsza od poprzednich, może moje dziecię sie unormuje w końcu:)

balkan, u mnie chyba tez się drugi okres szykuje bo juz czuję bol w podbrzuszu...a tak pieknie bylo bez niego przez tyle miesiecy:)

konwalianko, moj tez potrafi przy malej zrobic, ale woli powiedziec ze nie umie..z ubieraniem to też masakra, bo on nie potrafi odroznic body od pajaca heh, no ale dzis się nie dałam i nie wstałam rano z lozka tylko czekałam az on wstanie i przebierze małą, (a slyszalam ze robiła kupe hihi) no i jakos dał radę

maqnio, wydrusia, normalnie jak oglądam te fotki to się czuje jakbym tam z wami była:)
 
przywołana do porządku przez Magię, nieco napiszę..:-D
u nas podobnie, zęby idą pełną parą.. w nocy mały na śnie wkłada ręce do buzi, smaruje mu dziasła a on dalej wkłada..no i budzi się co kilka minut..biedaczek..

nasza ostatnia rozmowa z teściową:
teściowa: jak tam mój Tymuś
mąż: dobrze
teściowa: przeszły mu już kolki?
mąż: tak, teraz mamy ząbki :-D:tak:

czyli jak nie urok, to... haha..ciekawe co następne

dodi, no mój przeszedł szkołę życia jak byliśmy w szpitalu i mąż musiał przywieź malemu rzeczy.. nauczył się tak: pajacyk - ciuszek z rękawami i nóżkami, śpiochy - ciuszek z nogawkami, body - ciuszek bez nóżek a z krótkim rękawem lub długim, rampers - ciuszek z nogawkami do kolan i krótkim rekawem.. hehe, każdy sposób dobry..ale jak daną rzecz założyć, to nadal dla niego tajemnica:)
mała monis - wysłałam ci wiad. na pw

my też wczoraj wykorzystaliśmy nianię..poszliśmy na godzinkę do sąsiadów, gdy mały smacznie spał..ale powiem wam , że ciągle gapiłam się na tą nianię.. chyba muszę zakupić taką z kamerą..to nie na moje nerwy..

rosółek się gotuje, my po śniadanku, mały masakruje twarz mojemu mężowi - haha
 
Witam!
U nas bez zmian marudzenie przy drugim zabku takie ze oszalec mozna tak jak u Konwalianki ciagle sie budzi, placze, nerwowo gryzie raczki. Mylalam ze bedzie w miare jak z pierwszym a tu guzik...
Maly teraz dostaje jablko i sok z jablka, nie meczy sie z kupa i co najlpesze zawsze robil jedna a dzis juz 3 byly:-Ddodatkowo marudzi bo namietnie podnosi sie do siadania...
A co do facetow u nas na poczatku byla tragedia a teraz ja soie do 9 gdy Ł jest,przebiera malego i nauczyl sie jak nazywaja sie ubranka tylko jeszcze myla mu sie pajace z body:-D
Magia ja tez wybiore sie do alergologa ale jak na razie juz jest ok jedzonko w prowadzam i jeszcze po niczym nie bylo krostek, kiasze wcina ale wczoraj nie chcial bo dalam mu z nestle a on jada tylko z bobovity...
Mala monis wyslalam Ci wiadomosc
Maqnio, Wydrusia zazdroszcze spotkania, ja w jednym miescie mieszkam z Zuzu al jakos nie milaysmy okazji, tylko ona widziala mnie 2 razy:-D
Konwalianka co do masakrowania twarzy moj jest chyba mistrzem nie moge sie z nim polozyc tak bije az boli, sciska piesc i uderza, czasami nawet szczypie zawsze tak rbi rano gdy juz lezy z nami

Wczoraj moja siostra nocowala u nas oddalam jej ubranka wszystkie do 68 czesc tylko zostala dobra tak juz tylko 74, a ja nie mam gdzie tego trzymac a i zalatwilam malemu kurke ze wsi i krolika, marchewka tez ma byc, ziemniaki juz mam:-D
Ranbking najbardziej popularnych imion w Warszawie to tak z ciekwostek;-)http://www.papilot.pl/dziecko/15470/Imiona-dla-dzieci-RANKING-2011.html
 
Ostatnia edycja:
Wrocilysmy ze spaceru, normalnie lato. W cieniu jest 17 stopni, prawie 3 godziny chodzenia za nami ;-) maz robi obiadek :cool2: mmm piekna niedzielka, szkoda ze nie mozna miec tak zawsze ;-)

Basieniak, znalazlam telefon do noclegow w Wisle. Nie wiem jak tam wyglada, nie bylo zdjec. Ale byl opis, dom graniczy z domem Malysza i jest niedaleko hotelu Golebiewski. Mielibyscie blizej na narty na stoki w Wisle.
To sa numery na wynajem:
600 330 162
604 216 738

Zawsze mozesz zadzwonic i poprosic o zdjecia na maila :-)

A teraz ide sie ogarnac i nakarmic mloda, bo za 1,5 godzinki idziemy na urodziny. ;-)
 
reklama
Do góry