reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Danusiu, przy pierwszym dziecku tez nie mialam na nic czasu, przy drugim bylo lepiej, a teraz juz luzik ;-) to chyba kwestia organizacji ;-) przy pierwszym swiat sie wywraca do gory nogami i potrzeba czasu zeby zaskoczyc, przy trzecim nic juz sie nie zmienia za bardzo. Poprostu jest jedna osobka wiecej w domu, no i stRsze dzieci pomagaja ;-)
 
reklama
dodi, ja aż takiego problemu z P nie mam..on dużo zajmuje sie małym, ale nie ma krzty wyczucia jeśli chodzi o jego potrzeby czy ubieranie..a jak mały się zaniesie od płaczu, to on mi go przynosi i mówi, że "sie popsuł i żebym go naprawiła" tym sposobem, tylko ja umiem go uspokoić, co oznacza wieczne (póki co) przywiązanie :rofl2: i podobnie do Magii męża też się często wykręca, że nie umie, albo nie wie jak..ale się nie daje..
Magia.. hmm..póki co nie zauważyłam nic nowego.. co prawda mały marudny, ale tak jak zazwyczaj.. kupa wieczorna była.. powieki ma nieco zaczerwienione (w kącikach oczu), ale wydaje mi się że już tak miał.. te powieki to na pewno alergia ale nie wiem na co bo już wcześniej było..
Maqnio, wydercio piękne fotki..super, ze spotkanko udane!
sesti, tulę.. dobrze, że synowa rozumie mamusie i nie daje w kość
Aneta, to popytaj mame jeszcze o inne rzeczy, przynajmniej będziesz już przygotowana na to co Cię czeka :)
Iwona, witaj

gratulacje dla naszych obrotowców.. Tymek leniuch i mu się nie chce ;/ owszem jakiś czas temu tak,a teraz.. teraz to głównie obserwuje świat i "robi rozpierduchę" wsród zabawek

zakupiłam dzisiaj małemu akcesoria do kąpieli..on bardzo lubi takie gadżety, łapie je w rączki.. a leząc na brzuszku, macha raczkami aby je utopić:-) musze go koniecznie zapisać na basen - on to uwielbia..
 
Moja Igunia też coraz częściej świadomie obraca się na bok :) Dzisiaj w samochodzie siedząc w foteliku ruszała stopami i zaciekawiona je oglądała. Miała zajęcie na 15 min :-D

Konwalijka, moja też kocha kąpanie, ale z basenem poczekamy do wiosny, żeby nie chorowała.
 
Dobry wieczór ja dosłownie jak po ogień wpadłam :-D:-D:-D jak zwykle mój małż okupuje kompa :angry: ;-)
balkan filmik superrrrr Mati wymiata hihi :-D:-D
corin ha ja sobie wyobrażam Ewcie z czuprynką i moją Miśkę -łysolka hahhaha widok będzie powalający :-D:-D:-D
danuska ja też nie mam czasu rzadko w dzień znajdę dla siebie chwilkę tymbardziej,że mój cale dnie w pracy a wieczorem aaa szkoda gadać ;-)
I nie wiem co dalej miałam pisać :baffled:
Aaaaa wydrusia maqnio pięknie kobitki wyglądacie szkraby cudne w małzonkowie zacafcynowani maluszkami widać :-D:-D
Buziaki słodkie ślę wszystkim :*:*:*:*:
 
Apropo basenow to my mamy jutro rano pierwsze zajecia:D Kupilam karnet w promocji- 4 zajecia za 49zl i jestem z siebie bardzo dumna:-D:-p w dodatku mamy bliziutko:)

Orchi ja Cie rozumiem bo moj tez cale dnie w pracy, jak wraca to mala juz spi, ale co zrobisz, ktos musi na nas zarabiac:-D

A Wy chyba jak przystalo na sobotni wieczor imprezujecie wszystkie bo taka tu cisza;-)
 
Ostatnia edycja:
Ania, Orchi u nas dokładnie tak samo, M. wraca chwilę przed 20. Zazwyczaj młoda już śpi, a my mamy dla siebie zaledwie 3-4 godzinki przed snem. Jednak dzięki temu ja mogę na razie wychowywać Igunię i nie muszę wracać do pracy :-)
Corin, mów sobie co chcesz, a ja i tak podziwiam multimamy :tak::-p i mam nadzieję ogarnąć się lepiej przy drugim dzieciaczku.
 
Ja dzisiaj zdycham normalnie, nie wiem co mi się dzieje, non stop mam zawroty głowy i dreszcze, ehh... jak nie urok, to... wiadomo co;)

Konwalianko, o świetnie, że też będziesz!


Corin, Aneta, brawo dlaz dolnych maluchów!

Balkan, fantastycznie Mateuszek kieruje ruchem, pokazałam nagranie Marcinowi, stwierdził, że zakładamy akwarium;)

Wisieńko, ale z czym jestem prędka, Kochanie?

Magia, no żeby Poznanianka scalała Warszawianki;) wstyd! ;))) Ale u nas nic lepiej, prędzej się chyba z Warszawiankami spotkam, niż z Anią;)

Sestinko, współczuję migreny! Wiem co to znaczy… badziew! TULĘ!

Maqnio, aj laf ju tu;) resztę Wisz;)

Wisieńko, zdradzimy im nasze spotkaniowe plany? ;)

Marzenko,
niech córka wcina, na zdrówko!

Sis, :*****

Em_cia, mnie Włoch chciał wrobić w 4 dzieci;] wiedziała, że ma jedno i je wychowuje, a na lotnisku, chwilę przed wejściem do samolotu, raczył mnie poinformować mi, że ma jeszcze troje;]]] Zabrałam walikę i wróciłam do domu i tyle zostało z tego niedoszłego małżeństwa;)

Resztę mam ściskam mocno!
 
Ostatnia edycja:
sis :*:*:*:zdrówka !!!!! Dawidek :*:*:*:*
Ania danusia no właśnie szkopuł taki,że ogarnąc nie daje czasem rady wszystkiego i padam na buzię równo z małą wieczorem a jak wstane lecę pod prysznic i jem kolację :-D:-D;-)
zyczę dobrej nocy :*:*:* mała już śpi od 18.40 :szok::szok::szok::szok: :-D:-D:-D:-D:-D
A ja karmika wypiłam film obejrzałam i spadać nynać ..myszunia moja kochana dziś ze mną śpi bo małż będzie grał pewnie całą noc :-:)angry: więc sobie ją wzięłam nałóżko a co !! Niech wie ,że mamcia ją kocha hihi :-D:-D
 
reklama
Ależ nie mam dziś weny na nic. Sorki, ze pisze tak do doopy ale jakoś nic mi się nie chce.
Psoteczko a zdradzmy:-D Szybka z praniem wózka.
Magia nie skręcaj się kochana, Psota popuści tajemnicy:-D
Orchi uwielbiam Milusię brać do łózka ale ona zaraz wierci się i chce do siebie:-D
 
Do góry