reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
balka, emki mała to chyba soczek z pomarańczy pije..jak sie mylę, to mnie poprawcie:-D
dodi, wiem, maż też miał..

ja nic bym nie dawała, ale te kupy nas wykańczały.. kurde mały znowu z płaczem się budzi..ech..
 
Dzięki konwalianko! Zapamiętam i jak będziemy mieć problem to będę robić tak jak piszesz. Na razie jeszcze obserwuję Mateusza. Kurcze chyba jednak nabiał mu nie służy, bo od kiedy odstawiłam go praktycznie całkowicie to brzuszek mu nie dokuczał, a ostatnio zaczęłam jeść ser żółty i zaczęły się bączki, śpi niespokojnie, widać że się męczy.. a ja nic poza tym nowego nie jadłam :/

balkan - mój Mateusz też na cycu tylko i wyłącznie :) Nie będę mu nic dawać póki nie skończy 4 miesięcy. Jak będę na szczepieniu w przyszłym tygodniu to zapytam pediatrę od kiedy coś wprowadzać.
 
Asica genialnie z tą nóżką! Cieszymy sie bardzo

Wisienka sto lat dla Miluni!!

Konwalianka my mamy lampkę włączoną. Głównie żebym mogła znaleźć szybko smoka i trafić do buzi na pół przytomna :-D:-D:-D

Muszę zacząć dziś nas pakować. Jutro jedziemy 300 km :szok: już mam stresa. Ale jedziemy na noc, tak jakby po kąpieli (kąpieli nie będzie rzecz jasna) - mam nadzieję, że obejdzie się bez karmienia po drodze. Kurcze, to nasz pierwszy wyjazd będzie...
 
No i wróciliśmy ze szkoły. Staś ma gile do pasa. Ale lekarka powiedziała, że jak mały nie ma gorączki i jest w transie spacerowym:-D to mamy chodzić i już.
Balkan mój na cycu. Ja mu tylko dałam spróbować 2 malutkie łyżeczki marchewki i 2 łyżeczki jabłka, ale to na razie nie będą posiłki.
No i u nas na spacerze też znów ryk. Nie pomogło podnoszenie siedziska. Niewygodnie w kombinezonie (na to nic nie poradzę) i ciasno w gondoli (i zastanawiam się nad spacerówką).
Malamii ja też bym na Twoim miejscu poszła z Mateuszkiem na tę rehabilitację, ale też wkurzam się na wykorzystywanie przez lekarzy strachu rodziców:no: Tak Ci powie, żebyś nie bała i już. Będzie dobrze*
WISIENKO 100 lat dla kochanej Miluni!

Miczka &&&&&&& za podróż - my też tyle mamy do jednych i drugich dziadków. Pierwszy raz pojedziemy na święta chyba.
 
Ostatnia edycja:
dzięki dziewczyny! bo już się zaczęłam niepokoić, że dziecko głodzę, tudzież nie urozmaicam diety.... ja będę miała 14 szczepienia to też się zapytam o wprowadzanie nowych rzeczy....

Miczka, będę jutro trzymać kciuki. 300 km to kawał drogi.... szczególnie po polskich drogach....
 
balkan je też bym nic nie dawała dopóki mała nie skończy 5 miesięcy bo nie ma takiej potrzeby ale to wszystko przez tą wagę bo poniżej 10 centyla... no i to nie jest zamiast mleka choć w sumie zjada 2 razy dziennie po pół słoiczka a i tak nie wytrzymuje ani minuty dłużej bez piersi niż bez tego co mnie strasznie dziwi...
 
reklama
Hej Kochane :-) jak Wam minął dzień ? :-) U nas ok :-) troche pospacerowałyśmy z Lilką :-) i mamy lenia :-) Lila spi juz 45min więc zaraz będzie pobudka :-) Wisieńko zdrówka dla Emileczki! :-) Psocia witaj Skarbie:* Sis:** wytrwałości:*** Wszystkie Mamusie witam serdecznie :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry