reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

haha, Gocha a co skladaj podanie o becikowe, dzieci to dzieci, niewazne czy mniej czy bardziej włochate:-D

wisienko to jak karmie piersia to moze rutinoscorbin? U nas z tymi przeziebieniami to masakra, maz przywlekl jakies swinstwo i teraz tak po nas krazy... No ale cóz, taki okres ze ciagle ktos psika;-)

Psotka dziekuje! Kiedy nasze spotkanko wreszcie?
 
reklama
My po wizycie u neurologa, Mateusz wykąpany i śpi. Chyba się zmęczył bo padł po jedzeniu i spokojnie zasnął :)
Niestety neurolog wysłał nas na rehabilitacje :/ Dał nam skierowanie do szpitala!!! Całe szczęście powiedział, że to będzie pobyt jednodniowy, przebadają Mateusza i pojedziemy do domu. Dzięki temu, że będziemy w szpitalu dostaniemy skierowanie na rehabilitacje na NFZ. Powiedział, że powinniśmy zacząć je jeszcze w listopadzie. Mam nadzieję.. Jeśli termin się przeciągnie to dał mi namiar na prywatną rehabilitantkę.
Ech.. ciągle coś.. co tylko z bioderkami się wyjaśniło a teraz znowu kolejne zmartwienie :(

Idę zrobić sobie kolację i spać..
spokojnej nocki życzę!


ps. Karmiące piersią mogą brać rutinoscorbin, przynajmniej mi lekarz zapisał jak byłam przeziębiona.
 
Psotka w łózku krzyczę:-pAle tylko jak mnie Pol zimnymi stopami dotyka:-D
Gocha becikowe na pewno a bioderka wazna rzecz. Sporo będziecie mieli tych piesków. Ciekawe jakie będa. Wstaw fotkę jak będziesz mogła:-)
Ania ja biorę cały czas a karmię. Możesz też tantum werde
mamalii a rehabilitacja na co?
 
Ania, kiedy chcesz:) Tylko się wychorujcie, żebyście nas nie zaraziły;)

Gocha, jak coś to bb ciotki sie na wyprawke zrzucą;)

Malamii, a z jakiego powodu macie skierowanie na rehabilitacje?

Wisieńko,
to ja krzyczę, jak mnie Marcin inną częścią ciała dotyka;)
 
Gocha no co ty jaka wredna, dzięki takim praktykom mamy Rzym:tak::-D
Psotka no nie watpię:-DAz boje się zapytać co to:-DA nieznajomego z różowym widziałas jeszcze:-D Mój Pol jedzie na ryby ale tylko na 2 dni a miał na 3 i juz myślałam, ze się spotkamy:-DLiczyłam na sernik
 

Wisieńko
, Ty już dobrze wiesz czym ty moja anielska diablico;) No to co, że na dwa dni, przyjeżdżaj!!!

A co się dzieje z Marzenką?
 
reklama
Wisieńka, psotka - neurolog stwierdził lekką asymetrię, mały nie trzyma główki jak się go za rączki podnosi,a jak leży na brzuszku to rączki mu uciekają do tyłu. Na skierowaniu napisane jest Hipotonia typ I czyli jakby obniżone napięcie mięśniowe. hmm a jak byliśmy 6 tygodni temu na wizycie to było podwyższone napięcie w nóżkach :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry