reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Psotko to za tydzien więc jeszcze duzo czasu jak się wszystko już ustali to dam zanć:tak: A juz tam diablico. Ciekawość:-D
malamii to czasem tak jest najpierw WNM potem ONM. Wszystko bedzie dobrze zobaczysz rehabilitacja czyni cuda:tak:

Jak myslicie czy Mila jest do mnie podobna

 
No u nas cisza nocna... przynajmniej u jednego bo drugi zabrał się za wiercenie łóżka :baffled:
Muszę popracować znowu nad samodzielnym zasypianiem mojego dziecia bo przez te ćwiczenia się rozregulował wiercipięta mały. Obecnie działa na niego tylko unieruchomienie łapek i zasłonięcie połowy twarzy moimi rękoma :confused2:

Malamii za szybkie i skuteczne ćwiczonka &&&&&&&&&&
Gocha fiu fiu... no to co - gratuluje powiększenia rodziny :-D:-D:-D wstaw jakąś rodzinną fotkę :-D
 
reklama
Witajcie kochane


nie było mnie pare dni i nie wiem co sie u was dzieje , u nas wszystko po staremu Klaudusia dalej jest grzeczniutka jednak małpica nie chce sama byc tylko potrzebuje towarzystwa zeby z nia rozmawiac i najlepiej zeby siedziała nie chce juz lezec ale z tym siedzeniem nie bardzo jeszcze

Zaraz ide was troszke poczytac
 
Do góry