reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Emka do mnie przyjedzie teściowa :baffled: a potem opiekunka:baffled:
ta tesciowa co ci mala sadzala? :-D ja nie wiem jak ty, ale po tym jak widzialam jak opiekuje sie malym od corki to ja podziekuje. Na prawde strach! deske 2 m do prasowania z zelazkiem zostawia z maly w pokoju, a maly ciagle sie na nia wspina. Niech mu tak za przeproszeniem pierdyknie to zelazko w leb to po dzieciaku :no:
brak wyobrazni :wściekła/y: jak moglabym zostawic z nia mala? :/

Wisienko przesliczne to czarno-biale zdjecie. MIlunia jest identyczna :-)
 
Heloł wariatuńcie moje kochane:-)

Gocha Ależ masz teraz wielką rodzinę:-D Ale żeby tak od urodzenia dzieci miały wąsy i brody?;-):-D
Wisienko No jak dwie krople wody. Siostrzyczki:-D
Psocia Słyszałam, że serniczek nam pieczesz:-p Stęskniłam się:-) A jak ząbkowanie u Dawidka?

aaaa, Emcia gratuluję Wam regularnych kupek! No, może bardziej Nico:-D Soczek działa!
 
Magia, jak nam? Polowi Wisieńki;) Ja też tęskniłam;) Dawiduś dostaje Osanit i jest ok, zobaczymy co bedzie dalej...

Wisieńko
, eee tam, od urodzenia jesteś śliczna:)

Marzenko, chyba Cię tutaj myślami ściągnęłam! Właśnie pytałam o Ciebie:))
 
Emka ja mysle, ze ją wyszkolę. Teraz na weekendzie ani razu nie sadzała i stosuje się do moich zalecen. No i Mila będzie miała 8 miesięcy bo najpierw jeszcze Pol z nią trochę zostanie. A z opiekunką tez nie łatwo trafić. Moja teściowa to raczej taka przewrazliwiona i nadopiekuńcza trzeba ją tylko przestawić na 2011rok:-D
Magia witaj Psota się schowała jak tylko ma piec sernik:-D
 
Gocha, gratuluje psiaków, dawaj zdjęcia jak sunia skończy produkcje :-D
Wisieńka, łooo matko identyczna :-) śliczna
Miczka, Psota moja też teraz tak zasypia albo przy cycku odpada

M. wrócił z pracy 19, zjadł i już zasnął...
 
Wisienko Ponawiam pytanie - czy to możliwe, że nie mam Cię na FB???? Łobuzico, toż dałam Ci moje namiary. Tylko sprawdź PW:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry