reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
mala monis nie wiem czy to tak duzo tych dzieciaczkow bedzie czy to poprostu rodzi duzo soob z wyzu demograficznego na przełomie lat 70/80, ogolnie to panuje moga na 1, 2, zdarzaja sie rodziny z 3 dzieciaczkow a to teraz sie uwaza za rodzine wielodzietna
moja siostra ma 3 i mimo ze sie im dobrze wiedzie najmlodszy dostal w tamtym roku paczke z kosciola bo rodzina wielodzietna, siostra była zdziwiona, bo jakby miala 6, 5 to tak, no cóz wszyscy bylismy zdziwieni
 
oj ja tez mleka nie pijam chociaz mam dostep do takiego prawdziwego od krowy, bo to kupne to ma tylko wspolna nazwe, z racuchem, z platkami i kakao, tez lubie i najczesciej tak mleko pije, a jogurow duzo jem przeroznych, wlasnie wcinam teraz sliwka z cynamonem, pyyychaaaaaaaaa
 
hej dziewczyny,
ciesze się z Wami dobrymi wynikami (i jest rym, tyrymtym, tym)
i witam świeże mamy :)

Spotkałam dziś kumpla, nie widzieliśmy się około 2 miechy, no i on do mnie, od razu jak mnie zobaczył: " o, oł... jesteś w ciąży?..." no nie chciałam się pastwić, choć korciło mnie aby wprowadzić go w zakłopotanie tekstem typu: "o kurde, aż tak widać, że przytyłam po świętach". No ale był pierwszym, który się kapnął, choć nic nie wiedział. No to już nie ukryję brzuchola, jest wyraźny i krąglutki, jak ten Twój arbuz Corin :)
 
Hej, ja dzisiaj wpadam też tylko na chwilkę.

Corin, super, że wszystko w porządku. Tego suwaka bym nie przestawiała, mi miesiąc temu wyszła Dzidzia wielkością młodsza o tydzień, a teraz o 3 dni starsza. Myślę, że najbezpieczniej według OM.

Emka,
u Nas takie walizeczki widziałam dają po porodzie z różnymi próbkami. Szkoda, że to USG tak późno będziesz miała. Tak bardzo bym się na Twoim miejscu nie przejmowała jednak przeziernością, może być robiona wg niektórych źródeł do 14tyg + 6 dni, a na stronie o badaniach USG np. tu Usg genetyczne podają aż do 23 tyg. Na pewno będzie wszystko ok.

Anulka
, szkoda, że tyle nerwów masz. Jak dziewczyny pisały nie znając sytuacji nie da się nic doradzić. W każdym związku są lepsze i gorsze dni. U nas też różnie bywa, jak mamy gorszy okres to czasem mamy się dosyć, a kiedy już się dogadamy zapominamy o przykrych słowach. Moim zdaniem taka jest miłość i takie jest życie z drugim człowiekiem. Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiesz ale często bywa tak, że brak kasy podsyca konflikty w związku. Może boi się że Was nie utrzyma jak Dzidzia będzie.
 
Ja całe życie z mlekiem jestem na bakier. Oprócz kawy z mlekiem ;-) A kawę sobie odpuściłam. Ale mi lekarz już przy Weronice powiedział, żebym się nie zmuszała tylko jadła nabiał. Albo słynną bawarkę, ja ją lubię bo mi się z dzieciństwem kojarzy :-)
 
Ja lubie mleko ale tylko zimne więc musze zagotowywać go i czekac aż ostygnie :( oo zaraz meczyk się zacznie chłopaki może w ręczna wygrają :D
 
reklama
Do góry