reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Tak teraz doczytałam to my możemy farbować włosy ?? Bosz a te zabobony to mnie już wkurzają m.in o tym własnie farbowaniu i chodzę tak z odrostami :( :dry:
 
reklama
Ja bym jechała od razu znając mnie (panikare) po drugie nawet wydaje mi się,że powinnaś jechać na kontrol co z dzidzią itd ... bo to nie żarty
 
em_ka wszystko z umiarem, czytaliscie wczoraj artykuł o gerberze?? stosuja wypełniacze zamiast miesa, ja swojej malej dawalam od czasu do czasu bo gotowałam sama, mialam króliczka podzielonego po kilka gram i robilam jej zupki no ale ja mialam mame i ona mi doradzała a jka wrócilam do pracy to babcia gotowała Asi
orchidea poczytasz, jest taka specjalna tabela pokazujaca co mozna zaczac dawac malemu w kolejnych miesiacach, na pewno dasz rade, raz słoiczek, raz zupka i bedzie ok
 
wydrusia omdlenia w ciazy sa dosyc normalne, ja tez czuje ze odplywam jak za dlugo stoje w sklepie albo jestem w centrum handlowym. Ja na twoim miejscu pojechalabym na pogotowie i powiedziala ze zemdlalam i jestem w 14tc. Moze masz za niskie cisnienie czy cus. Pamietaj, najwazniejsza rzecz, ze jesli czujesz ze zaraz zemdlejesz to usiadz od razu, nie wazne czy to bedzie podloga w sklepie czy lawka i poczekaj az przejdzie, bo jesli bedziesz narazala sie na bezwladne upadki mozesz czasami niezle przywalic glowa czy brzuchem o podloge.

gon1a ja nie mowie ze tylko i wylacznie na sloiczkach, jasne ze jak bedzie troszke mieska i warzyw mozna zrobic pure i gitara. Z reszta wszystko wyjdzie w praniu, nie bede sie martwic na zapas...

Orchidea roznie pisza o tym farbowaniu, ja za jakis czas tez sie wybieram na pokrycie odrostow i nie ma zmiluj, jedynie co trzeba powiadomic fryzjerke badz fryzjera ze sie jest w ciazy, na pewno maja bardziej delikatne farby. Wydaje mi sie ze w pozniejszym czasie ciazy po prostu ci moze nie wyjsc taki kolor jaki chcesz i dlatego pisza zeby nie farbowac.
 
Ostatnia edycja:
ej wiecie co dziewczyny? tak sobie przemyslalam to, co napisala Corin ze dzidz jest starszy o tydzien niz na suwaku i boje sie, zeby ostatecznie sie nie okazalo, ze jak beda mi robic USG to nie bede w 14t 3d tylko w 15t i 3d i wtedy juz na pewno bedzie za pozno. Nie wiem teraz kogo sie poradzic zeby nie bylo gafy :confused:
 
reklama
Ja ci nie pomogę, zupełnie niestety nie łapie się w tych tygodniach.

EDIT:

Chociaż jak sie tak zastanawiam nad tym... To to ze dzieciak wg USG jest tydzień starszy to chyba dotyczy tylko jego wzrostu, bo przecież nie może nadgonić tygodnia rozwoju.... A jesli tak, to nie masz sie chyba czym przejmować...
 
Ostatnia edycja:
Do góry