reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

ty bardziej ja Corin :-( bo nie mialam ostatniej normalnej @ i ciezko to ustalic. Ja sie sugeruje jedynie wykazem z USG bo tak jest data okreslona, ale nic nie wiadomo, moze sie to jeszcze zmienic. Ale najgorsze bedzie jak sie wlasnie okaze ze jestem juz w 13t 4d a nie w 12t 4d. Nici z przeziernosci beda :/
 
reklama
Hej nowe mamuski! Witajcie na forum!

Corin, Margarita
- super ze dzidziole maja sie dobrze! Szkoda Margerita ze nie dalo rady go podgladnac, no ale grunt ze jest ok!

Wydrusia
, moze lepiej bedzie pojechc na pogotowie, jak nie dzis to jutro - dzis juz tylko lez. Na pewno wszystko w porzadku, ale tak dla wlasnego spokoju...

Emka, no to super masz polozna, ja dostalam tylko jakas marna ksiazeczke "Porady Twojej Poloznej". I nic wiecej! Nie przejmuj sie z tymi badaniami, w sumie skoro Ci taka date dali, chyba wiedza co robia, lekarz bedize wiedzial w ktorym tyg jestes i na podstawie tego porobi badania...!

Ja dzis pol dnia w parku Retiro spedzilam, uwielbiam go, taka oaza w srodku Madrytu. A dzis znowu cieplutko bylo!

Dzis wychodzimy wieczorkiem z T. i znajomymi - oznajmimy im ze bedziemy rodzicami! Ale sie pewnie zdziwia!

Pa, milego wieczorka!
 
hanami no w sumie masz racje, ja mowilam babce w rejestracji ze jestem juz ponad 12 tyg w ciazy to chyba jednak wiedza co robia. Z polozna super mi sie trafilo, bardzo mila i spokojna kobitka. Park Retiro ubostwiam ale jak zakwitaja te roze w srodku, chociaz jak jest cieplo i polozysz sie na trawniczku to tez jest mega przyjemnie :-)
a wlasnie i polozna powiedziala mi ze jesli dobrze sie bede odzywiac to maxymalnie powinnam nabrac 10 kg wiecej. Fajnie ^^ nie chce wiecej :-D pozniej ciezko by bylo zrzucac.
 
em_ka ja myśla tak jak Corin liczysz termin od daty ostatniego okresu a to że dzidzia jest wieksza to oznacza ze szybciej przybiera i rośnie, lepiej w tą strone, gożej jak dzidiza nie rosnie i jest duza rożnica wtedy sa podejrzenia róznych nieprawidlowosci i szukanie przycyzny dlaczego
 
Kurczę , teraz i ja jestem trochę nastraszona, bo ani dziś ani wczoraj nie udało mi się dodzdwonić do mojego gina, i jak zadzwonie w poniedziałek to mnie zapisze mysle gdzieś na srodę lub czwartek. to będzie wtedy już 12 tydzień i 5dzien. nie będzie za późno na przezierność?
 
mala monis no cos ty, do 14 tyg spokojnie mozna ja robic, to ja sie martwie bo wlasnie przekrocze te 14t, no ale miejmy nadzieje ze wszystko bedzie i jest ok :-) teraz ide na zakupy, skonczyly mi sie owoce, kupie tez platki na mleko bo polozna mi o mleku mowila a ja w ogole nie pije, ani jednej szklanki, czasami jakis jogurt no wiec stwierdzilam ze mimo tego ze mleka nie lubie, to platki rano bede jadla i tyle, jakos mi ten smak mleka troszke zaglusza :-D
 
Em-ka ja bym poszła prywatnie, tylko nie wiem jakie są relacje finansowe jeżeli chodzi o ceny badań. A może pograj i powiedz, że się żle czujesz żeby cos przyśpieszyć? Bo faktycznie tak się może zdarzyć, że nie zdązysz. Choć z drugiej strony strony skoro miałaś badania w Polsce i wszystko było Ok to może nie popadać w paranoję. Trochę wpadamy w paranoję, same się nakręcamy, a przecież Ty jesteś bardzo młoda i zdrowa więc nie ma konieczności takich badań teraz i już :-). Mnie sie zdaje, że moja dzidzia jakoś ucierpi na tej mojej padadczce i ciągle mam poczucie winy, ze coś zaniedbam. Dlatego tak zasadniczo podchodzę do badań i robię czy trzeba czy nie.
A z dobrych wiadomości prawie przespałam już drugą noc :-) Mam nadzieję, ze kończy się ciążowa bezsenność. Choś na pewno wpływ ma na to fakt, ze podcza odtatnich dni nie miałam chwili na odpoczynek :-)
Całuję Was mocno moje brzuchatki Kochane.
A o to nasze dzieci :




















 
Em ka ja od małego ninawidzę wręcz mleka, no ale dla dobra maluszka też jadam na sniadanie własnie platki z mlekiem bo samego mleka to na pewno bym nie wypiła( ohyda Jem za to co dzien jogurty, te akurat lubię
dziewczyny ja jutro mam zajęciA od 8 do 16. nie wiem jak ja to wytrzymam. już ostatnio 4 godziny ciężko było mi wysiedziec. Mam nadzieje,że chociaż bedą ciekawe te wykłady. Moglam się męża posłuchać i nie iść na tą podyplomówkę. Ale nie sądziłam, że tak szybko po ślubie uda nam się zaciążyc. Chociaż nasze strania zaczeły się już w noc poślubną, to nie mysłeliśmy, że bedziemy potrzebować tylko miesiąca:p Ale udało się i jestesmy bardzo happy!
 
reklama
Dużo tych dzidków przybędzie w lipcu. ogólnie wydaje mi się ze bedzie teraz jakiś wyż demograficzny, u mnie w pracy ciąża za ciążą, u mojej siostry w urzędzie pracy w każdym pokoju po jedenej kobietce! gdzie się obejrze, tam pani z brzuszkiem no i na forum się od nas roi. Pozamykali szkoły, a za 7 lat znów będą otwierac, bo się dzieciaki nie będą miały się uczyć:) hehe
 
Do góry