reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Malami a moze po prostu nie odpowiada mu smoczek od butelki? Moja pije z butli tt takiej ktora niby ulatwia karmienie piersia, z innej tak srednio pila, krztusila sie i wiecej lecialo po brodzie;-)


Dodi ja tez bym chciala zeby figura byla idealna bez mojego wkladu:-p Ale tak sie chyba nie da... Czasem troche pocwicze, ale systematycznosci mi brak:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania, ja tez mam buteleczki z TT, jak ja na poczatku dokarmiałam to ładnie piła w sumie...

A i dziś kupiłam małej nowy smokuś z MAM ale to chyba nie ten płaski...w kształcie takiego jakby motylka i lancuszek do smoka bo ciagle jej gdzies na podloge "wylata" hehe od razu go załapała i jej smakuje:) nawet świeci w ciemności, przynajmniej w nocy go od razu zobaczę:)

Alexandra, przeglądałam twoje zdjęcia na fb, jakas ty piękna, nie wiem dlaczego mówisz o kompleksach, piekne gęste włosy, super figura, biust rewelacja, a te oczyyyy.... chodz zamienimy sie hehehe, nawet sobie z psotką gadałysmy jakaś ty piekna, jedna lipcówka piekniejsza od drugiej normalnie... chyba tylu pieknotek na żadnym wątku nie ma:)
 
Ostatnia edycja:
Ufff doczytalam was :-)

Psota, pisalam ze mnie nie chcesz na FB bo juz dwa razy wspominalam na forum ze prosze o namiary i cisza ;-) ( wiem, ze pewńie nie doczytalas, dlatego zaraz wysle ci PW)

Emka, wkurzylam sie na twoja tesciówe. Jak mozna otwierac cudza korespondencje? :angry:

Wkurzylam sie tez dzis po zakupach. Kupilam Ewci herbatke rumiankowa i kubeczek z miekkim dziubkiem, z wolnym przeplywem. Naszukalam sie tego jak glupia, malz mial juz nerwa bo stalam na dziale dzieciecym chyba z 15 min zanim to wypatrzylam.
Przyszlam do ddomu, otwarlam i szlag mnie trafil, ktos sobie wyjal dziubek :angry: co za chamstwo...
 
Bo malzowie to w ogole jakies typy niecierpliwe chyba:-D

A lipcowki piekne, nie ma co sie dziwic, w koncu lipcowe dzieciaczki po kims urode musialy odziedziczyc:-)

dobranoc!
 
Corin tez bym miala nerwa. jak tak mozna
dodi, Alex jak ja tam do was przyjade i dostaniecie po pupce. ogladalam wasze fotki tylko pozazdroscic.
ania ja chyba ciebie nie mam na fb. podaj namiary jesli chcesz mnie w twoim gronie
 
Dodi, nie oplaca mi sie, to po pierwsze, bo sklep jest 20 km ode mnie. Wiecej zuzyje paliwa niz ten dziubek warty. A po drugie, jak mam udowodnic ze dziubka nie bylo?

Ania ja tez poprosze namiary :-)

Mailuj wypatrzylam cie u dziewczyn na FB i uszczesliwilam zaproszeniem ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry