reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

witam wieczornie..
maly dzisiaj poszedł spac pozniej bo o 20 i spi poki co

psotka, no właśnie się zajada:) krzywi sie jak nie wiem, ale otwiera szeroko buzię jak przybliżam łyżeczkę
oj corin, też bym się wkurzyła..chamstwo to mało powiedziane..

kolorowych
 
reklama
uhuhuhu doczytalam Was maupy jedne, zlitowac sie prosze nade mna bo kurcze! :-D

ej ja nie mam chyba wszystkich na FB. Kogo nie mam to prosze mi wyslac (oczywiscie jesli chcecie) PW z imieniem i nazwiskiem i opisem zdjecia glownego :-D to sie pozapraszamy wzajemnie :-p

Dzisiaj w poludnie padlam z D na lozko, przytulilam sie do niego i zasnelismy. Mala spala w lozeczku i nawet nie slyszelismy jak sie obudzila i marudzila sobie pod nosem. Weszla tesciowa i wlozyla jej smoczek, dopiero pozniej sie obudzilam, wzielam ja do lozka i zasnela kolo mnie na godzine. Fajnie spi, chcialabym jeszcze zeby przesypiala cala noc, albo przynajmniej zebym karmila ja tylko raz w ciagu nocy, a niestety sie wybudza od 2-3 razy.

Dzisiaj bylismy z D pytac sie o te mieszkania dokladnie. Ale jest jasne, ze do momentu kiedy nie pojde do roboty mieszkania miec nie bedziemy bo nie dostaniemy kredytu. Mam jednak nadzieje ze nie duzo nam brakuje do tej wyprowadzki. OBY!!
 
Dobry wieczór kochane :*:*:*:* i maluszki :*:*:**: :-D:-D pobieżnie doczytałam jutro od rana obiecuję ze doczytam wszystko :zawstydzona/y::-D:-D gości mieliśmy niedawno odeszli ...
Mała dziś marchewe z jabłkiem zjadła :-D:-D smakowało jej jak tallaala ale wczorajsze jabłuszko chyba lepsze bo mniej min kwaśnych było hahahaha :-D:-D:-D:-D jutro próba kaszki :-D:-D:-D
emcia &&&&&&&&&&&&& za mieszkanie kochana a teściową w kosmos wyślij :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D
Matko a mi dziś dzieci pukały do drzwi poprzebierane i krzyczały cukierki albo psikus niestey miałam tylko czekoladę (męża) hahaha ale zadowolone odeszły po czym zaraz kolejne były i dostały tylko dwa lizaki :zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D tym razem moje hahaha nie wiedziałam ,że będa chodziły maluszki noooo :-D:-D:-D:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Niech mnie ktoś powstrzyma przed tym szatanem co zwią go allegro! :oo: pliisss...

Corin tez bym się wkurzyła. Miałam ostatnio podobną sytuację. Zamówiłam przez internet w tej aptece - Dbam o zdrowie - kilka rzeczy, m.in. dwa opakowania soli fizjologicznej dla małego. Mama odebrała tą paczkę, przywiozła do mnie, zaglądam, a tam tylko jedno opakowanie. Policzone oczywiście za dwa. Pierdoła ale się wkurzyłam. Poszłam tam na następny dzień bo akurat byłam w pobliżu. Pani oczywiście twierdziła, że ona pamięta, że pakowała dwa. Mhmmm... srały muchy... Ale rzecz jasna nie udowodnię. Zresztą nie liczyłam nawet, że mi zwrócą ale niech przynajmniej wiedzą, że coś takiego się zdarzyło.

spadam do wyra bo zaraz wydam całą wypłatę...
spokojnych nocek!
 
oooo pusto;( No nic, widać zaszczyt gaszenia światła choć raz przypadł mnie;)
Wieczór spędziliśmy dzis z moją siostrą- pośmiałyśmy się, pojadłysmy:) jak za dawnych czasów...No i sesja fotek z Paryża plus film Woody'ego "O północy w Paryżu":)kolorowych kochane mamuski i bąble!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane. Wpadam sie przywitac bo u nas awaria z kompami. Padł u teściow a mój tato miał siedlisko wirusow i ledwo Pol oczyścil i uruchomił a i tak trzeba formatować. Ale udalo sie uruchomic neta to szybko zaglądam z buziakami

Dla żonek szczegolne ******

Jutro wracamy po południu to wieczorkiem bedę. Buziaki dla wszystkich
 
reklama
Haaaaaaa! A ja wam swiatlem po oczach....:-D

Ewa sie obudzila, w sumie nie wiem kiedy, bo jak mnie obudzila to juz byla odkryta i bez skarpetek :confused:

Miczka, no to tez jest chamowa. Raz zamawialam w tak aptece, ale babka przy mnie pakowala wg zamowienia wydrukowanego z netu.

Dobra, gasze. Spijcie babulce ;-)
 
Do góry