reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej Konwalianko:-)
My od zmiany czasu też wstajemy o 5:baffled:
Psocia no pewnie, że tęskniłam:tak:
Miczka Corin nie cierpię oszustów:angry:
Nie mam co robić, bo wszyscy śpią (włącznie ze Stasiem) i muszę siedzieć cicho.
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry,
my dziś z Natalką w domu zostajemy, małż do ojca na grób, rodzice i siostra do jednych i drugich dziadków. Moze wieczorem choć uda mi sie wyrwac i zapalic znicze.Pierwszy raz ten dzień jest dla mnie inny....
u nas noc ok, 0:30, 4 i 7 ( powitałysmy dzien z pełnymi majtochami- zawsze była to 8 rano przed zmiana czasu)).
życzę Wam spokojnego dnia wśród bliskich- zwłaszcza tych, których już nie ma...
 
Sesti U nas też produkcja kupy - tyle że od 5. I na cmentarz dziś nie pójdziemy... Ze Stasiem jakoś nie chcę spacerować po cmentarzu, a Łukaszek chory i trochę u nas pada. W tym tygodniu pójdziemy na króciutko na cmentarz.
 
sesti no właśnie. Jakoś mi nie pasuje z wózkiem na cmentarz. Parę dni po święcie zmarłych wskoczymy z małym w foteliku na Wólkę. Mam tam mojego serdecznego kolegę.
 
u nas Wólka do poddzielnica Mławy :)też jest tam cmentarz i lezy tam moj teść...
a ja mam palić komu- poza dziadkami, mam masę pradziadków i 3 groby z pra pra dziadkami- a dla mojej córy to juz hoho
 
Witam kochane po przerwie weekendowej. My wczoraj wróciliśmy od rodzinki. Byliśmy na wsi i było cuudnie. Igunia baaaardzo grzeczna, przez te 3 dni nie słyszałam jej płaczu, każdy był zadziwiony i młoda zauroczyła całą rodzinkę.

Niestety nie nadrobię coście pisały. :-(Pozdrawiam cioteczki i mam nadzieję że weekend był i jest udany. :-) Buziole
 
reklama
Hej laseczki, ale ja śpiąca.... u nas też kupa chyba idzie, ale widzę, że mały śpiący jeszcze to może coś pośpimy... oby!

Chciałam wam pokazać zdjęcie zorzy polarnej jaka byla w nocy. Oczywiście nie widziałam jej bo jak skoro kładę się o 9 spać :baffled::baffled::wściekła/y: no ale wchodzę na fejsa a tam sąsiad ma zdjęcie z opisem wczorajszym to się pochwalę. Ta góra to jedyna góra w okolicy, mamy ją z jednej strony a z reszty wodę bo to miasto na takim półwyspie leży. Od nazwy tej gory jest nazwa naszego miasta. Jak będzie ładna pogoda to zrobię zdjęcie z balkonu na nią :-)
393303_293147967369561_100000230800625_1122676_2071603230_n.jpg
 
Do góry