reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Malami, ja zawsze smaruję - smaruję Nivea SOS i jestem bardzo zadowolona. Ja się pojawia zaczerwienienie smaruję Tormentiolem - wystarczy raz i blednie.... U nas Sudokrem kompletnie nie pomógł - no i jak walczyłam z dużym odparzeniem to zakładałam tetrę i wtedy bez kremu, tylko mąka kartoflana....

No mój Mateusz na szczęście do tej pory radził sobie bez Mamy - raz został na ponad 3 godz, jak poszłam do fryzjera i histerii nie było.... a wczoraj stwierdziłam, że muszę zacząć na siłownię chodzić, więc Mateusz będzie musiał zostawać z moją Mamą sam przynajmniej 1,5 godz 2 razy w tyg plus w weekend z Tatą....
 
reklama
balkan to kurcze może moja też dlatego taka chuda... nóżki i rączki nie wiedzą co to spokój poza snem i spacerem... i podziwiam za systematyczność w ćwiczeniach... też bym poszła na jakiś fitness ale moja ma awersje do butli a bałabym się nie wyrobić... raz tylko poszłam na basen jak już na noc usnęła i muszę się zmobilizować do częstszych wyjść... ale zazwyczaj przysypiam przy karmieniu na noc i później już mi się nie za bardzo cokolwiek chce... :(
 
Dzięki waszym namowom, no bo przez Was załozyłam konto na FB dowiedziałam się dzisiaj, że moja koleżanka ze studiów urodziła 15 lipca synka, a mało tego, ma teściów w mojej mieścinie i często u nich bywa:)
 
psota no to super wiadomosc. moze na mow kolezanke i wstapi do grona lipcowych mam
corin nastepnym razem bedzie rowerek i tez bedziemy glosowac

maly maruda juz spi. noz nic mu nie pasowalo.
 
Ostatnia edycja:
Balkan -muszę się zaopatrzyć w ten Nivea SOS. Już jedna koleżankami polecała. U nas Sudocrem też się nie sprawdził, a Tormentiol rewelacja!

Dzisiaj, jak mnie nie było w domu a Mateusz zaczął histeryzować to mąż chciał go nakarmić butelką ale ni hu hu nie chciał za żadne skarby. Tak więc mój cyc musi być w zasięgu jego buzi co 2 godziny w ciągu dnia..

Mykam, na seansik z mężem :)
Spokojnej nocki!
 
reklama
Hej pisarki:) u nas spokojny dzionek:) jutro spacerkiem przejdziemy sie na cmentarze przed południem bo potem wózkiem to już nie bardzo sie pchać..

malami, ja mam nivea sos, jest bardzo tłusty, uzywam go do buźki małej jak wychodzimy na dwór.. a na pupkę z Bubchen kremik, ale to nie za każdym przebieraniem..

Ja jeszcze nic mojej niuni nie dałam do jedzonka, w sumie herbatke to piła może z 2 razy w zyciu swoim ale to tak moze z 10ml.. chyba poczekam do konca 5 miesiąca:)

Mowicie o kompleksach, to ja mam ich mnóstwo, w sumie zawsze miałam, więc nic nowego... chciałabym mieć płaski brzuch i nie miec boczków...ale nie chce mi sie nic robić w tym kierunku hehe
 
Ostatnia edycja:
Do góry