reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Gonia 5 miesięcy, jacie... :-)

Mailuj jaki słodziak. U nas latem też był taki słodki jeżyk ale sąsiadka go zamęczyła i uciekł biedny gdzie pieprz rośnie. Głupia baba :wściekła/y:

U nas jednak to jabłuszko działa cuda. Dałam dzisiaj młodemu popołudniu, zjadł ze 3 łyżki, uszy mu się zatrzęsły a przed snem walnął słuszną kupę :tak::-D

A ja mam wieczór przy karmi :-) i wpierniczyłam już pól paczki ciastek :dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Konwalianka tulę mocno!!!! Ja przy Nice tak sobie palucha załatwiłam, kilka dni po porodzie dorwałam się do stópek i przesadziłam z pedicure. Też mi paznokieć zdejmowali, nawet gorączkę miałam . Dlatego wiem co czujesz.
 
witajcie drukareczki :-)
nie jestem w stanie was doczeytać, własnie jestem po treningu i tak naprawde ide sie umyc i spać. Wczoraj położyłam sie z gabrysią bo vcały dzień spanie za mną chodziło i czułam sie bardzo zmęczona i dzisiaj spałysmy do 7:30 :-)
Dzień był tak piękny ze spacerek zaliczony 2h- Gabi sie fajnie rozgląda po lisciach na drzewach i nawet dziś usneła z półsiedząc w wózku.
No dobra bo u nas w sumie nic nowego. Dodam tylko ze starsza już dzisiaj nie chciała sobie pudrować pupy wiec rozmowa chyba pomogła
 
No ja wykąpciana,zbożówkę walnęłam poprasowałam :-D:-D i zaraz czas na relaks przy krzyżówkach :-D:-D i błogi sen :-D:-D
konwalianka kurcze teraz doczytałam :baffled: wspólczuję !!!!!!
marzenka obiecuję,że jak mała troszkę podrośnie to się umówimy bo jak na narazie moja taka grzeczna jak Twoja nie jest i ciężko z dłuższym spacerem nawet :-D:-D:-D
 
gon1a oczywiście, że pamiętamy:) zaglądaj częściej:)
a ja po zakupach i na Wiki czekają słoiczki z marchewką, marchewką z ziemniaczkami i ziemniaczkami z dynią (w takiej kolejności) i zobaczymy co to będzie i jaka zabawa z karmieniem ;)
 
reklama
Do góry