reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej dziewczyny. Wpadłam po nocy żeby wam dać znać, ze wyjeżdżam i nie bedzie mnie do środy.
Buziaki dla was i pamietajcie o mnie
Psotko prześliczne liściowe róże. Zabiorę jak przyjadę do siebie, bedą mi pasowac do wystroju;-)
 
reklama
Wróciłam z zakupów, tak tak, z zakupów, lodówka pełna, można tydzień z domu nie wychodzić;) Dla Dawidka słoiczki są, będzie miał czym matkę opluć;)

Sestinko,
ale w związku z czym nie znam dnia ani godziny? ;)

Magia,
a na co masz ochotę? Ty mówisz, ja piekę;)

Sis,
bidulka z teh dziewczynki:((((

Corin, oj ja takia cicha nie jestem;) I powtarzam, ja go nie wyrywałam! ;))) Żeby nie było;)

Gonia, pewnie, że pamiętamy:) Witaj!

Mailuj, Ty mi tego jeża nie pokazuj, ja przygarnęłam jednego, bo miał coś z łapka, nóżką, czy co to tam jeż ma;) i mi się go szkoda zrobiła, a ta cholera mi wszystkie krzesła obżarła! :)))

Wydrussia
, ciii nie pisz tak, bo wychodzę na najbardziej napaloną mamuśkę na forum! hehe;)))

Marzenko, ja bardzo lubię prace ręczne:) (bez skojarzeń! ;))

Konwalianko,
tuuuuuulę!

Wisieńko, będą czekały:) Buuzi:*

I gaszę światełko, Dorotko, nie zapalaj;)

Dobranoc laseczki!
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry
aleks - tulę..ale łobuziak

Tymuś kupę właśnie zaliczyl i dokazuje na bujaku..

wieczór tez był kiepski, ale nocka już niezła.. inna sprawa, ze dla odmiany tej nocy obudził mnie propotyp mojego maluszka - mąż:-D o 1 przyjechał a ja później usnąć nie mogłam..ech..no nic..zmykamy zmienić pampka
 
Hej Kochane ja też juz nie śpie :-) od 30 min:-) Lileczka dziś nocka piękna :-) po 19 zasnęła o 24 sie przebudzila pociumkała niecałe 30ml mleczka i spała do 6.20 :-) Psocia nie no można czasem pomarzyć :-) hi hi hi mi sie czesto śni mój i męża dobry znajomy :-) hi hi :-)Marzenko to już za 7 miesięcy? kuchnia felek jak ten czas leci :-) Alex tulę CIę mocno! Konwalianka u Was poranne kupy to chyba norma nie?:-D Wisieńko będę tęsknić :-)


EDIT: Mała śpi dalej :-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie kochane


U mnie jak zwykle spokojnie w nocy o 19 poszła spac obudzia sie o 23 troszke zjadła i do 4 rano zjadła i do 8 spała pewnie by jeszcze kimała tylko starsza córka szla pilnowac dziecko i sie wybudziła jak rozmawialismy , teraz gada do bajek w tv , ja wypije kawke i biore sie za pierozki ruskie , misiaczek bedzie mnie za to bardziej kochał hehe
 
reklama
Do góry