reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Sestinko, dziękować ;) Coś nam się smsowe rozmowy urwały.

Magia, dzięki! ale tak wszystko, wszystko mam Ci opowiedzieć??? ;)

Danuśka, dziękuję!
Kolega mnie sam zaczepił, ja nikogo nie wyrywam, żeby nie było;)
O tak robię różyczki http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-roze-z-lisci-klonowych;)

Wydrussia, buziole!

Maqnio, ooo tak do tego kolesia, to miałam szczęście, mega ciacho;) eeee ten mój mąż, już coś tam jęczał, jak wychodzilismy drugi raz na spacer, że na bank się umówiłam w lesie z tym facetem, głupek;)
No i same z Wisieńką musiałyśmy się posmyrać, dzisiaj się nie wymigasz;)

Dodi,witaj!
 
reklama
Psocia co do joty:-p koniecznie z pikantnymi szczegółami:-D Szykuj boa na dziś:-D Twoje róże ładniejsze niż na spryciarzach.
Dodi No nareszcie:-) Moje trzecie dziecko też już w domku;-)
 
Ostatnia edycja:
Psocia SŁoneczko:*** Jak się czujesz? Jak Dawiduś?:-) Buziaczki dla Was :-):**** Dziwisz się że Kolega Cię zaczepił?:-) Świetna ładna i mądra Mamuśka z małym słodziaczkiem we wóziczku to co tam :-)
 
psota, śliczny ten bukiecik zrobiłaś, ciasta pieczesz dla meżą, bukiety robisz...kiedy ty znajdujesz na to czas kobieto:)idealna żona!!

magia, mala już wykapana, duża sie kąpie..jeszcze karmionko i spokój:) tylko trzecie dziecko coś nie chce jeszcze spać hehe i marudzi że mu kompa blokuje:)

wrzuciłam parę fotek:) szczególnie dla ciebie Stasinku:):)
 
Magia, no dobra, opowiem Ci;) Dzięki!

Wydrussia, ja urodą nie grzeszę;) U nas wszystko dobrze, Dawidek pięknie sypia, jest bardzo grzeczny i z choroby zostało nam zaflegmione gardło. A jak Lilunia kochana?

Dodi,
z moim synkiem wszystko mogę zrobić, taki jest grzeczniutki;) Bukiet zrobiłam na spacerze w parku podczas telekonferencji z Wisieńką;) A ciastka robię z Dawidkiem w wózku;)
 
psota u nas też jeszcze zaflegmione gardełko..nie wiem jak się tego pozbyc już.. i tak podziwiam że masz chęci na to wszystko:) ja tam robie cos nadprogramowo jak już muszę:):)

Uciekam bo A jakiś film chce oglądać, może jeszcze zajrzę, pa
 
Witajcie kochane


Ale dzisiaj miałam wene do wszystkiego , okna pomyte , firanki swierze wisza , poprasowane sterty prania , poszykowałam wszystko sobie na jutro na pierogi ruskie i dopiero siadłam poczytac co u was , córki zajeły sie klaudia na spacerek z nia poszły a mama buszowała w domku hehe musialam odreagowac ten wisielczy nastrój , ide was kochane poczytac
 
reklama
Psocia a Lileńka śpi już ładnie ze swoją świneczka :-) ja sprzątam bo rano ze szpitala na zastrzyk przyjadą:-)
Dodiś miłego wieczorku z A:**
Marzenko zapraszam do mnie z tą weną :-) super że pomagaja Ci córki w opiece:-) i wogóle:-)
 
Do góry