reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Ależ jestem dziś padnięta. No i Łukaszek ma uczulenie - oczywiście od nabiału (choć zwykłego mleka nigdy nie pił):wściekła/y:
dodi moja synowa - prześliczna!:-)
wydrusia Lileczka słodka. Jak biedulka znosi te zastrzyki?
sesti dobranoc!
psocia to czekam jutro na relację:-p a co jutro będziesz piekła? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór kochane :*:*:-D:-D
danusia dodiś wiem kochane,że muszę jeśc normalne rzeczy powoli wprowadzała będę obiecuję :-D:-D:-D:-D
sis ha kochana my serio rodzina bombki robimy a bukieciki też robię hahah ale numer :-D:-D:-D no tak u mnie też dużooo tatusiów z wózkami i maluszkami chodzi jeden starszy ode mnie i mi z daleka dzień dobry mówi :baffled: się staro wtedy czuje :wściekła/y:
maqnio słońce u nas wiesz dobrze no nie będę narzekała ;-) Miśka już kataru nie ma ufff noce ładne ale w dzień troszkę folguje i nie śpi zbyt długo :-D:-D:-D najważniejsze,że zdrowa jest :tak: Rózinka :*:*:*:*:*:*
wydrusia dla Lilci :*:*:**: i zdrówka słonko no oby już zastrzyki się skończyły jak najszybciej :*:*:*:*:*
marzenka chyba po sąsiedzku wena idzie bo ja mam w planach jutro okna myć :-D:-D pierogi ruskie jesoooo aż mi jęzor na klawiaturze wylądował :-D:-D:-D
Aaaaa i miałam Wam coś napisać :-( koleżanki syn zmajstrował córeńke mała ma 8miesięcy nie raczkuje ma zastawkę w sercu i przeszła już udar :-( śliczna dziewczynka a bidulka tyle ma już za sobą muszą ją nosić i w ogóle żeby nie płakała za bardzo bo może się udusić :-( smutne to dlatego doceńmy nasze zdrowe bąble i dziękujmy Bogu za takie szkraby jakie mamy te grzeczne i te mniej grzeczne ;)
 
Ostatnia edycja:
Wydrussia, co to za swineczka?

Psota, ty to cicha woda jestes.. Ciasta pieczesz, kulki lepisz, rozyczki zawijasz (swoja droga piekne), o meza zadbasz, dzieciaczkiem sie zajmiesz i jeszcze masz czas zeby ciacho na miescie wyrwac ;-)

Maqnio, Rozyczka " zdradzila" cie na facebooku, wyslalam ci zaproszenie ;-)
 
heloł mamuski pamietacie mnie jeszcze
nie miala mczasu zagladac do Was
widze ze maluszki choruja my mamy zapalenie oskrzeli i antybiotyk zinnat dostalismy do niedzieli go bierzemy a;e juz lepeij
moj maly tez grzeczny naprade grzeczniutki nasz Maciunio tez moge wszystko zrobic domciu, podjadamy juz zupki i deserki bo niedługo stuknie nam 5 miesiac
pozdrawiam wszystkie mamuski na odpowiednim watku wrzuce zdjatko mojego skarba
pozdrawiam wszystkie mamuski i dzieciaczki
 
Magia no nie jest źle ale jak widzi że wchodzi obca baba i ściągam jej pieluszke to juz podkówka a jak przejedzie jej wacikiem po pupci to już zaczyna płakać Bidulka
Orchi:*** Michasia:*** dziękuję bardzo w imieniu Lileczki .Prawdopodobnie skończą się we wtorek
Corin to jej świnka:-) i mój włos miedzy palcami :/
 
Cześć Gonia :-) Zuzu nie pomogę Ci, ale jak znajdziesz rozwiązanie to daj znać. Wypróbowałam niemal wszystkie smoki dostępne na rynku i kicha.Żeby mieć spokój od matki śpi z nimi w ręku. Dowód-zdjęcie na odpowiednim wątku;-) Ani smoczek ani butelka. Krzyś woli naturalną pierś. Je łyżeczką, nawet buzię otwiera ;-) A u mnie był dzisiaj zwierz co zwie się jeż. Gdyby nie Lady toby został na dłużej, ale suka uporczywie chciała się z nim bawić. A on chyba psów nie lubił;-) Jeżyk.jpg
 
ja spadam kochane..mąż w drodze do nas a mnie dokucza paluch..ale nie chcę brać przeciwbólowych dopóki będę wytrzymywać.. mały dziś znowu kiepski wieczór zaliczył a spłakał sie że szok! DOBREJ NOCY
 
Gon1a witaj!! Buziolkie dla Maciulka:-)Mamusie ja uciekam spać :-) buziolki dla Was i dzidziolinek :-) Życze spokojnej i stosunkowo udanej nocy :-) hi hi hi :-) Psocia dla Ciebie szczególnie:-) owocnego snu :-)
 
reklama
Wisienko mi lekarka mówiła ze dzieci od wagi urodzeniowej co miesiac do 5 miesiaca powinny przybierac 700 gram na miesiac , jak córcia wazy 5500 to jest w normie , moja klaudia tez nie chce juz jesc za bardzo mleka w dzien wogóle w nocy je troche i tez jej daje ta kaszke jak widzi ze ide z talerzem to wszystkie czlonki z radosci lataja tak uwielbia te kaszki , moja Klaudia wazy 6200 i lekarka mowi ze ma kilo nadwagi
Psotka ty to jestes zdolniacha nie ma co ja nawet jak bym patrzyła to nic takiego z lisci bym nie zrobiła noga jestem w takich sprawach
Emka bidulka ta twoja malutka z tymi kupeczkami szkoda mi jej bardzo ze sie dziecina tak meczy
Wydrusia duzo zdrówka dla malutkiej bidulka musi miec te zastrzyki az mi jej zal , córki pomagaja bardziej starsza ona typowo mamcia jest uwielbia małe dzieci i lubi koło nich robic , niech sie uczy za 7 miesiecy bedzie miala swoje
Orchidea to wpadaj jutro na pierogi bede robic jak dla armi wojska u mnie tak strasznie wszyscy lubia , Misiek jutro przyjezdza i prosił zebym zrobiła a ze go bardzo kocham to nie smialam odmówic , co sie nie zrobi dla kochanej osoby

Kurcze nie pamietam wiecej co mialam której napisac , ale wszystkie was bardzo pozdrawiam i maluszki sciskam mocno
 
Do góry