reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

magia byc moze mój maly wojownik przeprowadza jakis terrorystyczny atak na biednych nerwach swojej mamusi. kurcze charakter ta moja dziewczynka to ma nie ma co...pewnie tak jak wisienka pisze - za ciocią:)no ze tez miała sie w kogo wrodzić no - -wisienko kochanie - taki zarcik:-D:-Dz drugiej strony lepiej zeby z lekka narwana była niz apatyczna. I zastanawiam się skad to małe cialko ma tyle energii? szok.Magia no własnie wiem kurka, musi jesc, bo bedzie mi sie znowu wybudzała. dzis na noc 90 ml wypiła, mało, ale zawsze cos. Az boje sie tej nocy. Z drugiej strony gadam sobie z bogiem, zeby dał mi troche odetchnac, bo za chwilke naprawde zabraknie mi sił zeby normalnie funkcjonowac, o radosci i satysfkacji nie wspomniwszy.
 
reklama
maqnio to minie, na pewno. Ale co się biedna wymęczysz. Jak Staś ma czasem taki dzień (rzadko) to ja opadam z sił zupełnie. A w nocy owszem je co 3h, nad ranem to nawet co godzinę, ale do 4-5 nie wybudza się. Tylko skwierczy i je na śpiocha. A ja niewyspana przez to jestem. Naprawdę jesteś dzielna, że ogarniasz wszystko. A ja jakoś przestraszyłam się tego krzyku mózgowego. Brr...
 
magia dzieki:*kurcze Ty to zawsze potrafisz mnie podbudowac:* wogóle forum działa tak na mnie jakos kojaco:)Damy rade:) własnie czytalam o tym krzyku mózgowy i ciary mi przeszły. potwornosc, kurde, nie czytam takich rzeczy juz, bo sie tylko nakrecam. Na szczescie rzadko wystepuje i nie ma co brac sobie tego do serducha, trzeba wierzyc, ze naszych dzieciaczków to nie dotknie i ze Stas nie pojdzie w slady Łukaszka i go to ominie&&&&&&&&&&&&&&&:)

kolorowych snów kochane!!jutro wyjazd do tesciów, to troche odetchne, tesciowa bedzie mogłą sie wykazac:)

kolorowych:)
 
Witam wieczornie wszystkie mamusie i dzieciaczki !
Chyba większość naszych brzdąców zmówiła się przeciwko nam. Mój też niespokojny, płacze nie wiadomo dlaczego i kupki robi częściej niż zwykle :-)
Maqnio-nie wiedziałam, że jesteś z Torunia. Dopiero zdjęcie, w tle którego zobaczyłam most przywołało wspomnienia. Ja kilka lat mieszkałam w Toruniu jako dziecko. A potem każde wakacje tam spędzałam :-) Mam ogromny sentyment do tego miasta. Wręcz je kocham ;-)
 
Gocha do zobaczenia jutro :-)
Wisienko jak się okaże , ze Krzynio mało przybiera też będe go budziła. Ale nie wyobrażam sobie tego za bardzo bo on wczoraj poszedł o 20 spać i wstał o 6.45. Po czym zjadł i spał do 9. Może on za mało je? Ale żeby dzisiaj nie było mi za dobrze dał popalić popołudniu. Ale chyba wiem dlaczego. Mega Pokłóciłam się z Czarkiem i siedziałam sama w domu. Mimo, że zachowywałam się spokojnie, niby robiłam wszystko jak zwykle mały wyczuł, że coś jest nie tak i krzyczał na maksa. Zadzwoniłam do Czarka, dałam mu Krzynia do słuchawki ;-) Przyjechał i zabrał go na spacer. Wróciło nie to dziecko. Teraz już śpi.
Maqnio jesteś moją bohaterką:-)
 
Przestań z tą wdzięcznością! Przecież jesteśmy jak rodzina ! Nie wiem ile waży Krzynio. Na szczepieniu go zważę za kilka dni. Albo spróbuję jutro z Czarkiem na zwykłej wadze.
Nie wiecie czy trzeba krochmalić obrusy przed oddaniem do magla?
 
reklama
Do góry