reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
To i ja się witam niedzielnie!
U nas nocka srednia, liczylam że dobrze ja Mateusz przespi bo duza kupe walnal o polnocy a tu pobudka o 3 i potem o 6 już zaczal znowu kwekac.. Teraz go karmie. Dodi u mnie też Mateusz po ok 5. Minutach zaczyna się niecierpliwic i musze zmienic piers :/ cale szczescie z tej drugiej je spokojniej.
Dodi, Magia - nie Wyglada to na sline, bo ta raczej by sie Saczyla i jest taka bardziej pienista a tutaj normalnie Wyplywa tak raczej jak male chlustanie.
Aneta a dajesz przed frida disnemar do nosa? U nas bardzo się sprawdza, latwiej idzie oczyszczanie noska.

Ciekawe jaka dziś pogoda bedzie bo na spacerek rodzinny mamy chrapke :) a potem kolejne odWiedzinki :)
Mikego dnia wszystkim!
 
witajcie:-)
A u nas rewelacja:-) Staś spał od 17:szok:, karmienie o 23, 3, 6 i dopiero obudził się o 8! Na jedzenie oczywiście. Wcześniej tylko stękał i jadł na śpiocha:-) Chyba od porodu się tak nie wyspałam:-)
 
silwia no właśnie u nas zwykle nad ranem jest stękanie i męczenie się przy kupie o 5. A dziś nie było:-) Aż jakoś tak dziwnie, że się nie obudził koło 6:happy2: Sprawdzałam czy wszystko w porządku. Chyba go wczoraj wymęczyłam tymi ćwiczeniami:-)
 
Witam niedzielnie,
nocka spoko ( byłaby idealna gdyby nie mucha upier.....wa wrr), dwa karmionka miedzy 20 a 6 rano.:) Teraz zabawa na bujaczku i jak co dzień koło 11-12 godzinna drzemka nas czeka.
Byliśmy przed wczoraj u lekarza z mała w sprawie lekkiej niedokrwistość( brałam ja żelazo Hemofer ale mała marnie go znosiła).Tym razem dostała mała bezpośrednio syropek z żelazem Ferrum ( zapach toffi/ karmelki mniam) i po pierwszej nocce wnioskuje ze chyba lepiej bedzie zelazo w tej postaci przyswajac bo tylko kilka bączusi było i nie jakies tam straszne. A na szorstkie policzki dostalysmy masc witaminową.Odbieramy w pon wiec zobaczymy co to za cudo.
maqnio co nas nie zabije to nas wzmocni ponoc- a Ty jestes dzielna i twarda kobietka i wytrzmymaj jeszcze ciut- bedzie powoli z gorki.
psota mi tez migrenki wrociły buhuuu
Jadę na Azalii ale ja jakos plamień nie mam wiec moze nie bedzi epotrzeby zmiany
konwalianka kciukasy za kupasy ;):) hihi
magia no to bomba:)mama wyspana to mama szczęśliwa:)
wszystkim Wam kochane miłej niedzieli!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam niedzielnie. My pospaliśmy do 9.30. Budziłam Milę w nocy na jedzenie, nie znosi mnie za to i tak zaraz zasypia zamiast jeść:baffled:
dodi ja już mam z tym nerwa. Wczoraj ściągnęłam wieczorem zaledwie 60 gr. z cycków i nie chciało leciec dalej:szok:I to albo oznacza, ze mila za mało zjada albo, ze laktator się zepsuł, albo jak ty nie mogę ściągnąć. I teraz mam jeszcze gorszego stresa z jej wagą. Naściagałam 120 na 2 razy a ona zjadła tylko 90:szok:
konwalianka ciesze się, ze u was ciut lepiej
Magia pewnie czujesz się jak młody Bóg
silwia witaj
Gocha miłego spotkania z Mailuj
sestina fajnie, ze lepiej po ty żelazie. U nas też o tej godzinie pierwsza dzemka ale Mila śpi nawet 3 godziny ciurkiem za to potem już najwyżej 15 minut no chyba, ze spacer:tak:

A ja wstałam i zastałam klasyczny pośniadankowy bałaganik Pola. Jak wróci to przetrzepię mu doopkę:-D
 
reklama
Wisieńka moja o tej porze ok godzinki śpi, potem ok godzinki aktywności i długa drzemka popołudniowa od 2 do 4 h zazwyczaj. ok 18 mała kimeczka (czasem) ok 15-30 min.
Zauważam wreszcie schematy i łatwiej wtedy się żyje heheh
 
Do góry