reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej dziewczyny :-)

U nas zdecydowanie lepiej, wzielam sie w garsc, hormony tez powoli luzuja wiec da sie zyc. Maluszek tez spokojnirjszy choc focha walnal ze w wozku na spanie zostal. Pozalil sie potem przy karmieniu - rozwalajace uczucie;-)

Veronique mialam identyczne problemy. Dla ciut przed karmieniem robilam cieply oklad i laktatorem pare kropel mleka spuszczalam co by wszystkie kanaliki byly otwarte a po skonczeniu karmienia piers chlodzilam. przynosilo mi to czesciowa ulge. poza tym u mnie nylo takie samo zachowanie piersi -lewa balon prawa ciutke lepsza..

kamisia witaj :-) ja tez na etapie ogarniania i chwilami jest ciezko, ale tak jak dziewczyny mi pisaly daj sobie czas i powoli. To wszystko minie i z dnia na dzien bedzie tylko lepiej. nie daj sie :-)

alex Ladniutko maluszek przybiera. super.
u nas jutro na kontrole ma przyjsc polozna mam nadzieje ze maluszek tez przybierze na wadze.

Dziewczyny mam pytanie moj maluch bardzo sie luszczy. skonczyl tydzien i nie wiem czy powinnam stosowac kremy czy nie za wczesnie. sama nie wiem co robic. niby znalazlam krem do skory suchej z musteli dla niemowlat.. stosowalyscie moze? Doradzcie cos prosze.

Konwalianka i jak?

Pozdrawaim i oby nocka byla dla nas wszystkich laskawa :-)
 
reklama
Sunset, ja uzywam tylko plynu do kapieli balneum baby soft i niczym nie natluszczam. Malej na poczatku skora bardzo sie luszczyla i na kostkach w nozkach i na dloniach, ale to normalne, samo przeszlo. Polozna mowila zeby tego niczym dodatkowo nie natluszczac przy tym plynie. Teraz jest juz ok.

A my dzis korzystamy z pogody na maxa :-D rano 3 godziny na spacerze, a teraz lezymy obie na tarasie. Ewcia w swoim lezaczku a ja na lezaku dla starszyzny ;-) mam nadzieje ze za chwile przytnie komara na godzinke, dwie ;-)
 
Witam kochane,
my dziś byłysmy z Natalką na szczepieniu, trochę pomiauczała ale zaraz w poczekalni zaaplikowałam jej cyca i było dobrze. Potem poszłysmy do parku i troche sie rozwrzeszczała ale po raz pierwszy odciagnełam mleko do butelki i dałam jej i ładnie zjadła na powietrzu i spała reszte spaceru. Ciekawe jaka nocka będzie po szczepieniu. Jak Wasze malenstwa ja zniosły? Ja szczepiłam 6 w 1 a za kilka dni rota i pneumo. A jutro usg bioderek.
Co do diety- jem sporo ale raz mała miała oststnio dwa dni wysypke na buzi ale w sumie nie wiem przez co. Pomidory jem non stop, jogurt jeden na 2wa dni, orzechy laskowe, maliny, banany, szpinak, ryby w folii,smazonego tylko nie i wzdymaczy. No itych typu czekolada, mak etc.Aha dzis była wątróbka- mama mi "zelazo" dostarczała. A to smazone pzreciez.....ciekawe jak mała zareguje...
 
Staram się czytać codziennie co u Was, ale mała nie daje szans żeby coś napisać... może tym razem się uda.

Pisałam wcześniej, że otworzyła mi się rana po cc. Jednak poczekałam do dzisiejszej wizyty u gina. Nic niepokojącego się nie dzieje, sączy się tylko osocze i tak rana sama się oczyszcza. Mam robić okłady z rivanolu i octaniseptu, a będzie dobrze. No i co mnie zdziwiło zabronił mi dźwigać :baffled: mam nosić tylko ciężar dziecka, czyli wnoszenie wózka po schodach odpada? :-D

Mała wczoraj w dzień miała tylko krótkie drzemki - najdłuższa to 1h. Za to zafundowała nam dziś wymarzoną noc :-) Zasnęła o 18 30 i obudziła się dopiero po 24 :happy: , a potem o 5 rano. Moooja gwiazdeczka :)

Madzia,
moja mała też robi balony ze śliny :)
Sunset, ja od początku smaruje ciałko młodej parafiną, cała się łuszczyła przez przenoszenie.
Maqnio, Różyczka wyglądała wystrzałowo, w końcu to jej impreza :-)

Ja tak jak Dodi staram się jeść wszystko. Nawet spróbowałam wafelka czekoladowego ale to już małej się nie spodobało. Od początku codziennie jem nabiał, jabłka, banany, maliny.
 
reklama
Witam,moj maly znowu jest aniolkiem:-)w koncu bo przez brzuch sie meczyl a ja z nim...jecie wszytsko a ja na diecie juz cos mnie trafia ciagle to samo ale wole to niz ciagly placz i brak snu...
My szczepienie mamy w piatek a usg bioerek mielismy na poczatku mies
Madzia moj tez balonuje:-Dna poaczatku az sie przestraszylam.
Sunset,Danuska mialam ten sam problem z malym tez schodzila mu skora przez przenoszenie, na paczatku uzywalam emolium do kapieli i juz nie smarowlam oliwka czasami kremem emolium dostalam probki od mamy kolezanki jest pielegniarka na dzieciecym:tak:a teraz kapie oillanie i tez bardzo chwale no i szybciej bo nie musze uzywac oliwki
Nie pochwalilam sie moj ninio wczoraj zasnal o 22 i spal do 3.10 a pozniej do 6.30:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry