reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

konwalianka, dodi, wisieńka - dziękuję kochane, piję jak smok i daje małemu cyca co chwile, mam nadzieję, ze będzie dobrze!!

U nas po wielkich walkach mały wreszcie zasnął, jeeeeejku jak się darł... Normalnie zasnąć nie chciał, a oczka miał aż czerwone ze zmęczenia... Też idę zaraz spać bo pewnie ciężka nocka mnie czeka. Wkurzam się bo ostatnio ciągle jestem głodna wieczorem, aż ślinotok mam :baffled: trzeba iść spać i nie myśleć o żarciu...
 
reklama
witam

konwalianko i jak poszło?????:-D:-D
alex nie poddawaj się .... ja też ściągałam bardzo mało ..grunt że synuś wagę ma słuszną wiec chłop się najada &&&&
magia jak po nocy ? jak mały lepiej ?
kkasiulka bardzo współczuję tej alegrii u Maji nie ma szans że wyrośnie ??

dziś syn dał pospac zaległ o 21:00 potem wstał o 2:00 i o 5:40 LUBIĘ TO
teraz siedzi w kuchni i gada z okapem...
mam pytanie czy waszym szkrabom zbiera się ślina ??mełemu czasem aż bombluje z buzi :sorry:
 
Madzia to podobnie jak u nas... skończyła jeść o 21, poten pobudka o 2 i o 6:) ale zazwyczaj potam jeszcze raz idzie spać a dzisiaj niestety zaczęła się walka z kupą (a już było lepiej...) No i teraz mała isnęła a ja siedzę przy dźwięku suszarki który ją uśpił żeby się nie obudziła biedactwo...
 
Madzia.. poszła..i o 4 już byliśmy w łóżeczku by wstać o 7 rano i zacząć to samo zajęcie.. ja nie wiem co on ma z tymi kupami..

mojemu też się zbiera.. mało tego..zaczął robić bańki:)

basieniak.. u nas suszarka też niezastąpiona, ale ja to włączam z you tuba, chyba ze jest ciężko..
 
Hej kochane. U nas tfu juz druga noc przespana cudownie. Dzis najdłuższa przerwa jaką Emilka miała. Zasnęła o 20tej i spała do 3,20:-)Potem znów zasnęła i spała do 7,20. Oczywiście ja od 3ciej walczyłam z dystrybutorami i nie obeszło się bez laktatora. Ściągnęłam 150 z jednego cyca i mała sie obudziła, na szczęście:-DDziś mamy usg bioderek.
Madzia u nas też slinianki pracują aż miło
konwalianka u nas jeszcze nie ma i dziwię sie bo najczęściej koło 6 była walka
basieniak niezastapione dzwięki z komputera:-DU nas była faza odkurzacza
Aneta witaj

U nas plaga komarów. Nie wiem czy mozna uzywac coś do kontaktu bo to najsuteczniejsze. Może któraś z was wie??Wczoraj wydawało nam się, ze wytłuklismy wszystkie ale okazało się, ze zostały jakies. Na szczęście pogryzły mnie i Pawła
 
Jedna z kolezanek poradzla mi przykladac liscie zmrozone kapusty do piersi ... i bol ustepuje aleee caly czas sa nabrzmiale jak balony :( i wielkie ale zdfecydowaniee poprawe widze w prawej piersi nie wiem czy to normalne o lewa jest caly czas wielka nabrzmiala jak balon .
Ale chcialam se Was zapytac Waldek czasami tak KRZYCZY calym gardlem ze potem ma kaszel czy to normalne ? Tak kilka razy musi odkaszlnac :( po takim mega krzyku
 
reklama
Witajcie ponownie kochane! Wielkie dzięki za gratulacje :)
W końcu mam chwilę żeby tu zajrzeć...Choć nie wiem na jak długo, mały w dzień w ogóle nie chce spać ale teraz zasnął.
Nadal nie mam czasu żeby ogarnąć wszystko przez tego brzdąca... Ale mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej bo wczoraj to już miałam chwile załamania...
A co tam u Was ?? Jak maluszki?.
Pozdrawiam
 
Do góry