reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziewczyny Wasze kciuki chyba pomogły!!!!!!!! Dziękujemy! :))) Dzięki Bogu wszystkie wyniki w normie i dziś wracamy do domku. Czekamy tylko na małża i spadamy z tego więzienia :D

Teraz przy wypisie pediatra zobaczyła, że mała ma pleśniawki i podobno od tego może się tak zachowywać przy piersi. Może ją po prostu szczypać i się denerwuje. Dostałam receptę na jakiś tam syropek i zobaczymy czy będzie lepiej.

Dziś czeka nas pierwsza domowa kąpiel :) eeh domek domek domek co za radość :-)

Psotka, my musimy iść za miesiąc na kontrolne badanie słuchu, ale to przez antybiotyk, który mała dostawała, a może mieć wpływ na słuch.
 
reklama
super danusia
psota ale co napisali? masz je powtórzyć? czy wykluczyli zapalenie ucha? bo ono eliminuje badanie

ja aby mały nie miał pleśniawek przy kąpieli przemywam mu wewnątrz dziąsła i język aftinem
 
danuska super wieści, nie ma jak w domku :-)

U nas znowu maruda się odezwała. Tyle co pospał dzisiaj na dworze do południa, to wszystko. A teraz tak źle, tak niedobrze, już nie wiem jak mu dogodzić. Łeb mi pęka.
 
hej mamuski!!

bylismy u pediatry, babka stwierdziła, ze brak snu i wszystkie inne problemy zwiazane sa z brzuszkiem, zbadala mała, stwierdziła ze brzucho wzdety i napiety, zmieniła nam mleczko na "nutramigen", nadal kazala podawac sab simplex i debridat. stwierdzila ze to mleczko musi pomoc..bo lepszego juz nie ma..oby, modle sie o to, bo niebawem zgłupieje. dzis walka od 5 rano - mała zasneła o 15:30, teraz walka z kolka...

wisienka ja tez cuda wymyslam zeby mala zasneła...niestety poki co z marnym skutkiem...no ale damy jakos rade no nie?
sunset && trzymam, zebys wkoncu pisala z nami " na legalu":-D
danuska super, ze juz w domku, duzo zdrówka dla Iguni!!!
 
maqnio - no racja...lepszego, zdrowszego nie ma. Ale to mleczko jest OBRZYDLIWE w smaku, zapachu, Okropne. Maja pije je do tej pory. Lekarka powiedziała Ci jak na nie przejść? Ono na serio jest obrzydliwe, nie wiem czy będzie chciała od razu całą taką porcję zjeść. To śmierdzi jak zepsute ziemniaki....Jakby co - pytaj

Uff....obie śpią.........
 
A nam w koncu odpadl kikutek :-D walczyl dzielnie ale przegral :-D
Aga to widziala i od razu chciala po dzieciecego szampana do sklepu leciec, zeby uczcic wydarzenie, hihihihi

Obiecalam jej ze jutro zrobimy Ewie impreze z okazji pzbycia sie kikutka, hihihi
Nie wiecie czy jest jakas wrozka kikutkowa? ;-) hihihihihihi
 
A nam w koncu odpadl kikutek :-D walczyl dzielnie ale przegral :-D
Aga to widziala i od razu chciala po dzieciecego szampana do sklepu leciec, zeby uczcic wydarzenie, hihihihi

Obiecalam jej ze jutro zrobimy Ewie impreze z okazji pzbycia sie kikutka, hihihi
Nie wiecie czy jest jakas wrozka kikutkowa? ;-) hihihihihihi

Właśnie miałam Cię dziś pytać, czy już odpadł. Gratuluję! ;-) Moja mama mówi, że ten kikutek daje się dziecku w pierwszy dzień szkoły........Ale impreza dobra myśl ;-)
Nie jem nabiału, a tak strasznie chce mi się jakiegos serka, jogurtu...ja tak kocham mleko!! :-( Ale Maja ma bardzo silną alergię, do tej pory nie je nabiału, więc jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że i Mila może mieć ten problem....Oby nie.
 
kkasiulka dzieki kochana:):):)mowila ze jest obrzydliwe ale stwiwerdziła, ze skoro Rózia to łakomczuch to powinna je wypic bez problemu. nic nie mowila o przechodzeniu na to mleczko , nie mowiła zeby je mieszac z tym co teraz daje, tylko po prostu mam zaczac je normalnie podawac. a myslisz ze powinnam stopniowo przechodzic? i jak Majunia je toleruje?
corin ja znam taka wrózbe ze ten kikutek trzeba jakims mlotkiem robic, zeby rozbic wszystkie przyszłe problemy w zyciu Ewuni:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry