reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Witam u nas juz pospane od godz...zasnal po wielkich bojach po 23 wstal po 1 pozniej po 3 i po 4 o teraz nie spi...
Miczka u nas jest tak samo, wczoraj w mieszkaniu spal pol godz. Dopiero gdy byl na spacerze pospal troche a tak wisi na cycu przy nim zasypia a gy go ploze buzi sie, nie mam czasu poprac, ugotowac itd
Dodi moj w trakcie jedzenie wyzuca cyca palcze, robi sie czerwony i po chwili szuka. Tez nie wiem jak wyglaja plesniawki:eek:ma bialy jezyk ale myslalam ze to nalot po mleku...
 
witajcie
u nas noc taka sobie.. jak mały zasnął ok. 19 to obudził sie o 23 i to było chyba apogeum nocnego spania, bo później spał już tylko po 2h, do tego męczył go brzuszek, wiec wiercił się niemiłosiernie.. nie wiem jak u mnie z kwestia niedojadania, bo mój mały ssie z 15min i sam wypluwa, więc jedną piersią się zadowala, a jak chce mu znowu wepchnąć cyca to nie chce..

aleksandra - zielone kupki sie zdarzają, może to być reakcja na jakiś lek, na zmianę mleka lub zwyczajnie się utlenić, jeśli troszkę w pampersie była..obserwuj, jesli sie powtórzy lub dłużej utrzyma - skonsultuj z lekarzem
- ja język czyszczę gazikiem, który nasączony wpycham na małym paluszku do buzi
- u nas uczulenie wyszło tylko na dekoldzie i wokół ust i policzkach, więc widać może
;-)

miłego dnia..
 
Hej Kochane:-) Dawno mnie nie było, bo chrzciliśmy Stasia. Szaleństwo! Było 25 osób (w tym 8 dzieci). Moja mama oczywiście nie przyjechała... Do tej pory sprzątam i nie mogę dospać. Mały był grzeczny w Kościele, spał prawie cały czas. Niestety kolki nie omijają nas ostatnio i świrowanie na cycu przez cały dzień też. U nas też - spanie 15 min. Po odłożeniu do wózka - albo płacz albo obserwacja.
Stresuję się, bo pojutrze mamy szczepienie (błonica-tężec-krztusiec) i na rota. Jednocześnie doszczepiamy Łukaszka na ospę. Będzie sajgon.
Konwalianko Cieszę się, że Tymcio już zdrowy! I pięknie przybiera. Staś ma już pewnie z 6 kg albo i więcej, więc po kilkugodzinnym noszeniu nie mogę się odprostować i boli mnie kręgosłup.
Elżbietko do mnie też przyszła chusta, ale stwierdziłam, że będę małego w niej nosić jak będzie stabilnie trzymał główkę. A Wy nosicie się już w chuście?
Co prawda Staś od dawna pięknie trzyma sam główkę, ale ja mu ją i tak zawsze przytrzymuję, bo potrafi nagle mu opaść.
 
anula podrzuć link to takiego avatarka jak Ty masz;) kapitalny!
ja spać już nie moge, wzięłam małą po karmieniu do siebie do łózka, teraz kwiczy i piszczy mi nad uchem:)
 
witaj Magia, super ze chrzciny udane, szkoda tylko, ze mama uniosła się dumą i nie przyjechała do wnuka.. mój szkrab tez już porządnie obciąża mój kręgosłup.. mu chrzcimy sie w ostatnia niedziele sierpnia.. robiłaś w domu jak rozumiem? a jakie menu? wogóle nie mam pomysłu..

ja wlasnie zakupilam chuste, ale nie zamierzam czekac, sa wiązania, które pozwalają na noszenie takich maleństw, jak np. kołyska.. a dwie ręce się przydają.. ja mam sterty prasowania po szpitalu, będzie z 6 pralek, w środę wyjeżdżamy, a tam nasze i małego ciuchy..wczoraj maruda pozwolił mi wyprasować jedna pralkę.. nie trzeba komentować:szok:

taak anula, avatar super
 
witam babeczki porannie
konwalianko my też chrzcimy w ostatnią niedzielę sierpnia ...
ja postanowiłam że robię bardzo skromnie najbliższa rodzina ok. 6/7 os. i nikogo wiecej żadnych cioć, wujków itp.bo też by wyszło z 30 os.
maqnio oby mleczko pomogło ..moja córcia też piła i było po nim znacznie lepiej. małego teraz dokarmiamy beblionem ha i jestem bardzo zadowolona ... widze że mały się najada i kupa po nim super

corin u nas też kikut odpadł dopiero wczoraj:szok:
dodi fajnie że poprawa z tym cycoleniem
sestina ;-)
miczka wypisz w olnej chwili co jadasz może jednak coś małemu nie pasuje

woła król cdn.
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry

widzę, że już po pierwszych chrzcinach. My jeszcze nie mamy ustalonego terminu.

Silwia tylko u nas to raczej nie jest problem braku pokarmu bo u nas tak jak u Konwalianki, mały czasem je z dwóch a czasem po jednym już wypluwa. I na pewno po jedzeniu nie wygląda na niedojedzonego - wręcz bym powiedziała że ocieka tłuszczem hehe. On po prostu nie śpi. Zaraz po jedzeniu jeszcze poleży trochę spokojnie ale jak się znudzi to coraz bardziej marudzi. A od dwóch dni to już na maksa jest marudny. W nocy też niby spał ale co chwila wiercił się, przebudzał (chociaż zamkniętymi oczami) i kwilił. A powiedzcie mi jak wygląda u waszych maluszków ranka po szczepieniu ze szpitala? Bo u nas do tej pory była ładna a od dwóch dni zaczęła się ślimaczyć, zbiera się ropa i tak myślę, że to może go boli i jest przyczyną tego marudzenia.
 
reklama
Do góry