reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie mamuski

Bylismy dzisiaj u lekarza na kontroli i malutka jest zdrowiutka przybrała 400 gram teraz wazy 3200 , lekarka nie kazała brac witaminy K+D bo karmie piersia i mleczkiem dokarmiam to mam tylko dawac wit d3 , po za tym wszystko w porzadku , powiedziała jeszcze ze jak do tej pory nie mam na tyle pokarmu to moge go juz nie miec widocznie taka moja natura i musze sie z tym pogodzic , ale mimo wszystko dostawiac ja cały czas do piersi cos tam zawsze dla siebie uciagnie
 
reklama
Wisienko Konwalianko nie chcę zapeszać. Stosuję od wczoraj rano. Przed południem były 2 koszmarne kolki, ale od wczoraj od południa Stasia wcale nie bolał brzuszek! Je normalnie. Kupy i pierdzioszki są. Kupy jakby innej nieco konsystencji. No i od dziś daję Biogaję. Aaaa, ja jednak na razie podaję sab simplex w dawce 15 kropli 3 razy dziennie. Mam te krople niemieckie.
Marzenko najważniejsze, że malutka zdrowa. Może jeszcze jednak pojawi się więcej tego pokarmu? A próbowałaś laktatorem? Mi kazały położne w szpitalu pobudzać laktację w ten sposób: po 7 min. z każdej piersi, potem po 5, i na koniec po 3 min.
Kowalianko czyżby Twój synuś od jutra był niemowlakiem???? Gratulacje dla Tymcia:-)
 
Ostatnia edycja:
Kowalianko no właśnie nie. I jeszcze mam inną pozycję przy karmieniu (przytykam brzuszek do brzuszka), buzia tak wessana, żeby nie dostawało się powietrze. A jak coś zaczynał marudzić to wstawałam karmiąc i bujałam się ruchem wahadłowym. Nie wiem czy to przypadek, ale naprawdę od wczoraj jest zupełnie spokojny i rozluźniony.
 
no na to wygląda :) kawał człowieczka..hehe

ja tak karmię od zawsze (brzuszek do brzuszka - uczyli w szpitalu), ale może przypilnuje aby powietrza nie łapał.. już nie mam pomysłów..ale o 17 jadę do apteki, kupię tą biogaję i zobaczymy jak to zadziała.. a jak często to dajesz?

u nas zaczyna grzmieć..
 
Hej kochane, ja tylko na chwilkę, podczytałam i lece prasować, bo mam wielką gromadę rzeczy... a tak mi sie nie chce....

Mała zasnęła.. nie wiem czemu, ale w nocy mam dużo mleka zawsze i mała ładnie sie najada, a w dzień jest jej za mało w cyckach i musze ją dokarmić mieszanką..nie nadażam produkować..już nie wiem co mam jeść i pic żeby w końcu było wystarczająco..
 
reklama
konwalianko tak jak na ulotce - 5 kropli dziennie. Tylko nie jestem pewna czy rozpuszczać to w moim mleku czy można podać same. Na razie rozpuszczałam w mleku. Ale drogie to jest - mała buteleczka 44 zł.!
dodi może dużo częściej je w dzień niż w nocy. To tak jak u mnie. Ale odkąd walczymy z kolkami to już tak często Staś nie je w dzień i mleka mamy dużo. A nawet jak piersi są całkiem miękkie to z nich leci.

Ale chce mi się kawy!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry