reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziewczyny ... Czy to aby normalne ? Mam 12 tydzien a przestaja mne bolec piersi :| tylko brodawki mam bardzo wrazliwe .. ale juz tak nie bola ... jak w poprzednch tygodniach
 
reklama
zuzqa mi też w biustonoszu to głównie fiszbiny przeszkadzają, szczególnie jak jestem w domu i na przykład leżę, bo rozmiar to w zasadzie się zbytnio nie zmienił jak na razie. No i nie chciałam wydawać kupy kasy na stanik który będę nosić tylko chwilę, więc trochę szykałam czegoś bez fiszbinów głównie w supermarketach. No i chyba we wszystkich byłam, i w końcu w Auchan znalazłam całkiem wygodny cienki stanik bez fiszbinów za całe 40zł. No i właśnie sobie wygodnie w nim siedzę:)
A jeżeli chodzi o płaczliwość, to ja też dużo do tego nie potrzebuję, ale to pół biedy. W piątek wracam do pracy i mam nadzieję, że akurat ten objaw ciążowy uda mi się uniknąć w pracy;)
No i do tego o ile zawsze miałam strasznie słaby węch to teraz niesamowicie mi się wyczulił - nawet zapach mydła na rękach jeszcze parę miniut po myciu czy zapach papieru toaletowego mnie strasznie irytują. Ale w końcu kupiłam sobie mydło bezzapachowe:D
 
Hej Dziewczynki:) Ja też byłam dziś na usg, wg OM 13 tydzień i 1 dzień, wg usg 14 tydzień i 2 dni:) I już wiem, że to jest duży CHŁOPCZYK! CRL 84 mm. Oczywiście widać było siusiaka jak na dłoni:) Maluch jest słodki...
Wynika z tego, że termin porodu przesuwa mi się na 4 lipca.
 
Super, to też szybko sie dowiedzialaś o płci maluszka. Ja jeszcze nie wiem, ale za jakoś tydzień pojdę na kontrole to mam zamiar sie dowiedzieć. To czekamy na fotki!
A z terminem to jest różnie, jak byłam w 12 tyg to z usg wynikało że termin na 3 lipca, z Om na 1 lipca.
A tydzien później, w 13 tyg z usg wyszło, że 24 czerwca. To też zależy od ustawienia maluszka i dokładności pomiaru.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magia mi okazało się że róznica jest dokładnie taka sama. Ale byłam u nie swojego lekarza, który za wszelką cenę chciał na mnie zarobić i żebym przyszła jeszcze raz w 20 tygodniu. Nawet nie starał się dojrzeć płci.Od razu powiedział, że nie można zobaczyć, a to było 3 D
 
Do góry