reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
no papryczki juz sie gotuja, farszu wystarczylo na styk :-) o 20:30, jak przyjdzie D z pracy jedziemy do centrum handlowego kupic prezenty na 3 kroli. Nawet nie mam pomyslu co mu sprezentowac ..

Co do zabobonow to smiejcie sie smiejcie, ale jak ktos wam tak caly czas powtarza jedno i to samo w kolko, to pozniej juz schizy nachodza i chociaz wypieracie sie ze to nie dziala, ze to jakies zabobony, to jednak gdzies w psychice zostaje. Mi moja mama cale zycie powtarzala, ze jak bede spiewac przy jedzeniu to bede miec glupie dzieci :-D :-D :-D i wierzcie albo nie, zawsze jak zaczynalam spiewac to natychmiast przestawalam. Nie zebym tak bardzo w to wierzyla, ale jednak mi tak tym glowe nabila ze pozniej wolalam spiewac po jedzeniu niz w trakcie :-D
 
em_ka to u was robi sie prezenty na 3 króli? fajnie:) nie dosc ze w grudniu na gwiazdke to teraz kolejne prezenciki.

Dziewczyny czy Wy też macie takiego lenia? ja zawsze byłam typem pracusia, a teraz najchętniej to bym leżała i pachniała. Posprzątanie czy nawet wyjęcie naczyń ze zmywarki to w moim przypadku wyczyn na miarę Nobla.
 
Co do zabobonów, to babcia mojego mezulka jak narazie przebija wszystkich.. powiedziała mi ostatnio, że muszę duuuuużo jeść, żeby żolądek mieć duży rozepchany, bo wtedy dzidziuś nie będzie miał tyle miejsca żeby urosnać duży i będzie mi łatwiej rodzić :szok:

A tak na marginesie to ona chyba sie do tego stosowała (albo i nie:):) bo całą trójkę dzieci miała prawie po 5 kg!! :-D
 
o matko po 5 kg?? to gratuluję babci zdrowia do rodzenia takich "wielkoludków". mnie tez ginek wróży dużego dzieciaczka, mówił ze to juz widac po jego gabarytach, ze malutki nie będzie:szok:
 
No to wymyslil hehehe ah Ci faceci .
A tak z innych pary kaloszy .. czy takie ssanie w zoladku i czasami ucisk to normalnie ? Mimo iz zjadlam ?
Corin Ale Twoj obrazek jest BOMBA !!!! Hahahah
 
reklama
Maqnio, czy możesz dokładnie napisać "wymiary" Twojego dużusia? Skoro nie maluszek. Chętnie porównam, bo mi się wydaje, że ja z M. tez nie krótcy, i pewnie Maluszek też spory urośnie... No i podaj koniecznie na który tydzień to wymiar.
 
Do góry