reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mart wszystko będzie dobrze zobaczysz! musi być dobrze. Ja będę trzymała mocno kciuki, o której masz USG?

w końcu mam neta i mogę być mniej więcej na bieżąco:-)
 
reklama
dołączam się z trzymaniem kciuków! tylko nie denerwuj się już tak i bądź dobrej myśli :-)
a mam do Was pytanie z innej beczki... jak u Was jest z libido? u mnie zupełnie zanikło odkąd jestem w ciąży i nie wiem czy to normalne czy wynika po prostu z troski o zdrowie maluszka, bo naczytałam się, że orgazmy powodują zbyt silne skurcze macicy a to może mieć negatywne skutki dla maluszka:eek: choć inne źródła utrzymują, że wcale tak nie jest i bądź tu mądra... tak czy siak chciałabym wiedzieć czy wszystkie ciężarne tak mają na początku i czy popęd przychodzi w 2trymestrze?
 
Monia, moje libido... :-D masakra! W ogóle nie mam ochoty, mój mąż jest biedny ale co poradzę.. jeszcze przy moich mdłościach i wymiotach to już w ogóle.. :-p
 
Poza ostatnim tygodniem:-(, moje libido w normie, albo nawet można powiedzieć skoczyło do góry. Mój K jakoś też oszalał odkąd jestem w ciąży, jakoś to na niego zadziałało że się poczuł taki męski, nie wiem ;-)
Lekarze mówią, że jeśli nie ma zagrożenia dla ciąży to seks nie jest absolutnie przeciwskazany, endorfiny i serotonina wydzielająca się w czasie orgazmu również przenika do dzidzi, przez co jest radosna i szczęśliwa. nie wolno tylko szaleć z pozycjami i gimnastyką, oraz uważać na brzuszek.
Jeśli lekarz nie zabroni, to spokojnie można się przytulać.
 
Aż wstyd się przyznać ale odkąd jestem w ciąży to my ani razu się nie przytulaliśmy, na początku nie mogliśmy bo ciąża zagrożona, później były mdłości, wymioty a potem krwiak i nisko umiejscowiona kosmówka i tak jest do tej pory. Mój mąż o dziwo nic nie mówi a wręcz przeciwnie ciągle powtarza, że dziecko najważniejsze:-)
 
Ja jakoś tez kiepsko z checia ... to wspolzycia ... piersi bola niedobrze mi to brzuch boli . Ale czasami jakies pieszczotki ... :) hmmm przeciez takie przytulane nie musi sie od razu konczyc na penetracji :) ;> ahh jest tyle sposobow na okazywanie sobie milosci
 
Mart trzymam mocno kciuki. I wiem ile traci się czasu w Wawie na dojazd na usg:( A w jakiej dzielnicy mieszkasz? Ja na Tarchominie. I muszę do centrum na usg w środę jechać.
Dodi i Madzia a ja mam synka w wieku 5,5 roku i różnica będzie podobna. On też się cieszy z dzidzi. Kazał kupić sobie lalkę. Karmi ją i przewija:-D
Pyta mnie jak ta dzidzia wyjdzie z mojego brzucha, bo widział w książce o kreciku rysunki, jak rodziła Królica:-) I tam wszystko było pokazane czarne na białym:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kochane-mam grypę- co mogę 'brać' w ciąży?? lekarz może mnie przyjąć dopiero 14 sty3nia - 3yli miesiac po pierwszej wizycie, bo w3esniej nie ma wolnych terminów... nie mam ani jednego badania zrobionego-wściekła jestem.... ;(
 
Do góry