reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wpadłam zobaczyc co tam u zuzu ale jej jeszcze nie ma:szok:
margeriita Gratki Usg i slicznego dzidziołka.:-)
Kupiliśmy szafę i zapłacilismy rate kredytu za m i połowa mojej wypłaty poszła. Masakra. Szafa super. Wielka i pakowna. Grube półki.W sobote Paweł ją zawiezie do naszego m. Będą też gotowe meble do pokoju Macka, bedzie trzeba zaplacić resztę 1600 zl i jeszcze kupić materac. Jejku przeraża mnie to jak sobie poradzimy z kasą w tym miesiącu:wściekła/y:
 
reklama
Wisienka zobacz ile zaoszczędzisz na alkoholu, którego nie wypijesz w Sylwestra;-) Moja wypłata skończy się jutro bo rata kredytu poleci, dobrze, że w Świeta najważniejsza jest Atmosfera :-)
 
Witajcie, niedawno weszłam do domku rozpakowałam zakupy i siadłam... ale zasypiam.
No moj dzidzius ma wg usg 9 tyg ma 2,38cm hehe i ma piękne rączki i nózki i głowkę.. i serduszko tez miarowo biło... ;-) zbadał mi od razu moją szyjkkę i też ok 3cm jajniki tez ok wiec sie ciesze na usg genetyczne mam 10 stycznia to bedzie 14 tc. Jutro wstawię zdjęcie a zrobił mi ich 6 hihihi. I co do lekarza i porodu to nie zmieniam zostaję przy nim. Bo czuję się przy nim pewna i nie boję się. Ale sie cieszę... ale dziwne uczucie tak zobaczyć co we mnie dżemie. Mąż siedział obok i od razu spytał a czy widać fujarkę.. heheh a gin no nie za wcześnie heheh wesoło bylo. Oczywiście usg dowcipne miałam szkoda ze ta głowica sie nie kreciła choć chwilę przjemności by było. ;-) Padam już nawet nie chce mi się iść pod prysznic... ale trzeba. Rano pracka w srode zebrania z rodzicami ech i oceny propozycja na koniec 1 sem... pisaniaaaaaa i na Rade tez juz pomału bede skrobać ech.. Cmoki Laski i dziekuje za pamięć i kciukasy!!!!!!! Obecuje wstawić zdjecie jak najszybciej!!!!!! POchwalić sie muszę koniecznie!
 
Margerita i Zuzu cieszymy się wszyscy, że z Waszymi dzidziami wszystko dobrze! Jak to miło przekonać się, że wszystko ok z naszą fasolką. Szkoda, że usg nie można robić np. co tydzień.... ;-)
 
Cześć mamuśki :) Cieszę się ze wszystko u was w porządku. I dzieciaczki śliczne :)
Jestem tu, czytam was na bieżąco, ale do godzin południowych, potem już jest amba fatima tak zwana. Od 14.00 mdłosci wiec leżę jak ciapek i próbuję jako tako funkcjonować. Wybaczcie mi więc chwilowe mniejsze udzielanie się na forum.

W czwartek moja cora ma urodziny i pewnie przyjdzie mój ojciec w sobotę kolejna tura gości a ja nie mam kompletnie nic przygotowane.
Do południa nie wiem w co rece włożyc. Zwykle skupiam się na gotowaniu, prasowaniu itp a popołudniu tylko pozycja leżąca. Będzie ciekawie.

W następny czwartek (16.12) mam USG :) W końcu i moja Pestka dołączy do galerii :) Już nie mogę się doczekać.

Powiedzcie mi ile dni przed badaniem najlepiej zrobić badania w labolatorium? (krew, mocz)
 
Ostatnia edycja:
Zdjecia Usg wstawione oki zbieram sie do pracy, wrócę pewnie kolo 16 ech.....

Corin mi się wydaje ze jak najbliższe wizyty jak da sie tego samego dnia lub dzien wcześniej. Ja tak robie ale badania wyniki na wlasną reke bo chodzę prywatnie wiec ide rano i po 17 mam wyniki wiec robie dzień wcześniej. Cauję mam nadzieje ze coś pomogę!
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie zuzu gratulacje!!!!! coś zasnąc wczoraj nie mogłam a dziś po 7 juz sie obudziłam :no: A co do moich obaw czy córka nie ma jelitówki więc moge napisac ze ma:shocked2: ja mam nadzieje ze się nie zaraże :eek: oby ten tydzień szybko zleciał już się męza doczekać nie moge :-(Właśnie dopadają mnie mdłosci a do apteki po duphaston musze jechac aaaaaa.
 
ja trochę chodzę po ścianach. Nie mogę spac w nocy i rano jestem wymieta jakby mnie donozaur wypluł. Aż sobie kawę zrobiłam, ale jakoś ma inny smak niż przed ciążą :szok: Wcześniej piłam po 6-7 kaw dziennie, teraz jednej nie mogę bo smakuje jak drewno ;-) Nic muszę znaleść inne przyjemności. Idę dziś na pedicure taki sobie prezent zrobie na Mikołajki. Miłego dnia dziewczyny kochane. Pamiętajcie zero rzygania !!!!!!!!!
 
reklama
Witam wszystkie mamusie wtorkowo:)

grabkowa bardzo dziękuję za info w sprawie zwolnienia. A orientujesz się, czy pracodawca płaci jakieś zusy jak jestem na zwonieniu?

Tonya
wielkie gratulacje. Natura pisze swoje scenariusze i sprawia nam czasem miłe niespodzianki. Super!!!

Margaretka i Zuzu
to fajnie, że podglądane maleństwa czują się dobrze i że mamom dopisują humorki:)

Mnie też wybrzuszyło, dżinsy cisną, chyba że takie rozciągliwe to jeszcze jako tako. Ciążowe jeszcze za obszerne; na szczęście nic nie muszę kupować bo zostało z pierwszej ciąży. Co prawda teraz zamiast zimy upały mnie z brzuchem czekają ale kilka letnich też mam.

Mnie też najbardziej mdli na głodniaka. A na słodkości mam wielki apetyt. Niezbyt to korzystne ze względu na wagę ale ponoć jak ochota na słodkości to na dziewczynkę a ja bardzo chcę dziewczynkę:)

Mailuj mnie też kawa nie wchodzi. A przed ciążą bardzo lubiłam, taką z pianką i mleczkiem. Teraz łyk, dwa i mam dość.
 
Do góry