reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Cześć Dziewczyny :-)
Mnie też troszkę wybrzusza ale to chyba bardziej przez brak ruchu ;-) A jeszcze dzisiaj dostałam pocztą prezent od Naczelnego, który składa się z przysmaków z Krakowskiego Kredensu. Jak to zjem będe wyglądac jak w 9 miesiącu ;-) Dlatego postaram się tego nie zjeść. Margaretko czekam na wieści. Wisienko rozpromieniująca tak trrzymaj :-)
 
Witajcie dziewczyny! Z duza radoscia dolaczam do grona przyszlych mam :-) Musze wam opowiedziec co mi sie przytrafilo, bo moze wtedy bardziej w to uwierze. Moj maz przeszedl powazne leczenie po ktorym przez dwa lata nie moglismy starac sie o dziecko, te dwa lata minely w czerwcu. Poszlam kontrolnie do lekarza, ktory wypatrzyl jakas torbiel na jajniku z podejrzeniem o endometrioze - zalamalam sie bo jak juz przeszkody sa z dwoch stron (maz mial slabsze wyniki) to juz kiepsko. Zaczela sie moja wedrowka po lekarzach i czekanie na zabieg (tylko laparoskopia moze potwierdzic endometrioze). Jeden maddry juz nas wysylal na in vitro!!! Wiecej do niego nie poszlam, ale tyle watpliwosci ile zasial to tylko ja wiem...
W koncu w polowie listopada dowiedzialam sie ze zabieg mam miec 3 grudnia. 30.11 powinnam dostac okres a tu nic....podpadlo mi troche, wiec zrobilam wieczorem test no i szok, od razu wyszly dwie kreski :-) Nie uwierzylam, poszlam nastepnego dnia na badanie krwi - wynik potwierdzil ciaze!!! Moj lekarz w zwiazku z torbiela chcial mnie dzisiaj widziec, potwierdzil obecnosc dobrze ukrwionego Babelka, ktory ma 5mm. Torbiel tez jest ale nie urosla i w niczym nie przeszkadza. Jedyny minus to fakt ze Babel sie nisko zagniezdzil, co moze grozic przodujacym lozyskiem w przyszlosci, ale poczytalam w necie, ze to potrafi sie jeszcze wszystko poprzesuwac, wiec sie tym nie zamierzam zamartwiac. Czy zycie nie jest piekne i zaskakujace?!


popłakałam się jak czytałam witaj :-)


ja jakoś ostatnio kiepsko się czuję :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
no i nie daję sobie rady :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
co do brzuszka to ja jeszcze jakoś wbijam się w obecne stare odzienie ale pewnie już niebawem szykują się nowe zakupy
dziś jak mnie mdliło w pracy wypiłam 2,5 litra soku z grejfruta ;-)którego nie znoszę no i mięta , herbata malinowa czynią cuda.
najgorzej mnie mdli jak jestem głodna :confused:no i podjadam troszkę co potem oddaję Panu K. i wkoło jest zabawa
ja mam badania dopiero 17 grudnia . no i zastanawiam się nad tym testem Papp- a jakie jest wasze zdanie ? ja nie jestem przekonana ?

kochane mam problem ze wstawieniem suwaczka drugiego za groma nie mogę :baffled:pomocy?

pozdrawiam podczytuję cały czas za nieobecności z góry przepraszam wtedy zdycham , wiszę na K. lub śpię :laugh2:


a no i witam wszystkie nowe mamy
 
Wróciłam ufffff :-) zaraz wstawie zdjątko z usg tylko niewyrazne bo ja głupia poszłam z pełnym pęcherzem:nerd: lekarz nawet nie widział czy krwiak jest ... ale dzidzia ma sie dobrze wiek ciązy z OM i Usg pasuje w 100% czyli 9tc.:-)tętno 176 .Oby dalej było tak dobrze następna wizyta 27 grudna i będe juz miała USG genetyczne.
 
Dziękuje kochane:tak: piszecie,że w spodnie sie powoli nie mieścicie a co ja mam powiedziec:-D brzuchol jakbym w 5 miesiącu była fakt faktem ze tkanki tłuszczowej tam tez jest:baffled: lekarz mnie dziś wazył i nic nie przytyłam ani grama:nerd:
 
Wiesz ja też nie byłam chudzinką przed ciążą.Narazie najważniejsze jest maleństwo.Trzeba się starać nie objadać,na odchudzanie przyjdzie pora po porodzie:)
 
reklama
hej laseczki w ostatnich dniach malo sie udzielalam przejrzalam tylko i tyle jakos nie mam weny siedziec na kompi... od piatku do wczoraj bylam u mamy i jakos nam tak czas mijal...a od dzis bede pilnowac corki kolezanki bo chora a nie ma z kim jej zostawic wiec mam czas zajety od 8 do 16 do piatku a propo piatku to bede miec juz 1sze wyniki ...do wizyty jeszcze sporo czasu ... u mnei gdyby nie gazy to nie sadzilabym ze jestem w ciazy tyle mam z objawow az dziwne...

Margeritko Gratulacje ogromne bardzo sie ciesze:) malenstwo duze i oby tak dalej roslo :):)
ja tez sie tak zastanawiam jakie juz jest moje a dwa tyg juz minely od wizyty i ponad dwa i kolejna wizyta juz z badaniami jade...tyle dobrze ze moj gin pobieral mi wymaz z pochwy na badaniach mial dyzur na sczescie:)

Witam wszystkie nowe ciezaroweczki:) choc dokladnie nie znam ale nadrobie pomalu :)

Zuzu czekam z niecierpliwoscia na twoj powrot i opowiesci i oczywiscie zdjatko:)
 
Do góry