reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Tonya gratulacje! Twoja historia potwierdza teorię, że trzeba wierzyć mimo wszystko, nigdy nie poddawać się i nie tracić nadziei! Powinny to przeczytać wszystkie staraczki. Teraz wystarczy cieszyć się z tego cudu i nadal wierzyć, że wszystko będzie dobrze do lipca :) Pozdrawiam Cię serdecznie!

Margerita trzymam kciuki za wizytę. Na pewno wszystko będzie w porządku! Daj znać jak wrócisz.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kobietki, wreszcie powróciłam do żywych:) Wczorajszy dzień był okropny... dzisiaj już tylko mnie mdli, przeszedł mi ten okropny ból głowy :))

Tonya moje gratulacje :))

Dziewczyny, które dzisiaj mają badania - trzymam kciuki :))

mamucica przez pierwsze 33 dni dostajesz wynagrodzenie chorobowe finansowane z środków pracodawcy od 34 dnia dostajesz zasiłek chorobowy i ponieważ Wasza firma zatrudnia mniej niż 20 osób będzie Ci to wypłacał ZUS, tak samo zasiłek macierzyński.

Pozdrawiam Was wszystkie :))
 
czesc dziewczyny!pozdrawiam wszystkie serdecznie. musze wam powiedziec, ze strasznie mnie wybrzuszylo. jestem w szoku, bo to dopiero 6 tydzien. nie moge zapiac spodni, ktore jeszcze niedawno byly luzne. czy ktoras z was tez tak miala?poza tym mdli mnie okropnie, moze to blizniaki, hehehe . buzka
 
Nie przejmuj się,ponoć to sprawa indywidualna.Mnie też zaczyna wybrzuszać,nie wchodzę w wiele spodni(nie dopinam się)
 
reklama
Do góry