reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

A ja byłam na zakupkach i teraz siedzę sobie i smyram brzuszek :-D cipelutko na dworku,ale wieje wiaterek :eek:
maqnio żaden problem kochana się zrobi i wyśle jeśli chcesz konkretny kolorek :*:*
Anulka Ty uważaj kurde,bo to nie żarty są z tą szyjką :baffled: mój dzwonił znów gdzie jestem mówię,że w sklepie a on wracaj do domu i leż :eek: ,bo wczoraj Cię bolało i jeszcze mnie opierdzielił,że gotować chcę :eek: to co mam zjeść bułkę dopóki on nie wróci chyba oszalał :angry: ale cieszę się,że się martwi o nas :tak:
 
reklama
maqnio mam nadzieje ze nic sie nie dzieje poza tym nospa przestaje na mnie dzialac mooze da cos nowego...
orchidea ale Ci dobrze, zazdroszcze;-)
Ja zjadlam frytki, teraz banana i mam kiwi:-)
 
Anulka nie martw się takiej sielanki nie miałam,musiałam gadać za każdym razem o co mi chodzi jak chcę żeby Nasza rodzinka wyglądała ,żeby wreszcie nie grał no i chyba dotarłam do niego :tak: ale nie zapeszam... także nie masz co zazdrościć słońce,bo myślę,że mało jest rodzin u których trwa non stop sielanka i facet słucha żony oni też mają prawo do swojego zdania,ale są sytuacje wyjątkowe taka m.in jak Twoja,że MUSISZ odpoczywać więc wbijaj mu to głowy ile wlezie aż dotrze ta wiadomośc to jego mózgownicy ;-)
 
Orchidea wiem wiem, u nas zawsze bylo dobrze wyreczal mnie jak mogl a teraz nagle bum i nic nie robi...ogolnie nie jest zlym facetem, jest bez ojca ale pomimo tego dobrze wychowany dlatego teraz nie wiem co sie dzieje, moze sytuacja go przerosla...
 
Anula Orchidusia ma racje z facetami juz tak jest ,teraz najwazniejsze jest twoje i malenstwa zdrowko ,i nieprzejmuj sie***u mnie tez bywa roznie moj facet jest odemnie o 11 lat starszy,ale w zyciu to dogadujemy sie ,chociaz czasem tez zdarza sie i poklocic ale jak fajnie jest potem sie godzic:-p
 
Anulka może warto usiąść i pogadać we dwoje na spokojnie co i jak ,,może on ma jakiś problem i nie umie sam sobie z nim poradzić ?? Nie wiem kurde no nie znam Was ,ale rozmowa zawsze dużo daje ;) ja na troszkę idę poleżeć wrócę niebawem
maqnio zapisałam wszystko :* :-D
 
reklama
Do góry