reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Jestem i ja najedzona i rozleniwiona..........:-p

Dziewczyny słodkie lenistwo w naszym stanie jeszcze chyba nikomu nie zaszkodziło, trzeba sobie czasami odpocząc także wszystkie male lenistwa usprawiedliwione....;-)

AsiaJan trzeba być dobrej myśli, mam nadzieję że babcia wróci szybko do zdrowia..
 
reklama
teraz odpoczywam bo niedlugo M wroci z pracy i musze wybrac sie z nim na zakupy bo jutro robimy mala imprezke urodzinowa, co prawda moje urodziny sa dopiero we wtorek. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ah jak ja nienawidze sklepow, szczegolnie w piatek (pelno ludzi) pewnie wytrzymam 15 minut a reszte spedze na czekajac na M na laweczce na swierzym powietrzu. Moj maz to taki maly gulon jesli chodzi o zakupy i nie zrobi beze mnie:no:
 
A ja walczę z suwaczkiem i coś mi się zdaje, że za każdym razem będę musiała to robić ręcznie.Wy tez tak robicie?Ale ja jestem guła:zawstydzona/y:
 
To ja chyba tez sie wezme za wstawianie suwaczka jak ma być taka nagroda :-p bo za każdym razem co sie za to wezme to mnie trafia:angry:
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Troszkę lepiej się czuję, bo mama wróciła ze szpitala i pow, że babcia miała ściąganą wodę. 6 litrów jej upuścili, płuca tez ma czyste ale zostawili ją jeszcze, bo w poniedziałek ściągną jeszcze. Niby wiem, że jest z nią źle, bo w domu już nie wstaje ma cewnik, materac odleżynowy ale jest ogólnie umysłowo zdrowa. I jak patrze na nią jak z niej życie uchodzi to nie mogę tego zrozumieć czemu właśnie ona? To jest taki kochany człowiek, który by muchy nieskrzywdził. Zawsze czyjeś dobro stawiała nad swoim. Pomocna i kochana taka prawdziwa babusia z bajek. Sama dobroć.
Jak dziś wujek przyjechał po mame i pow przy mnie, że z babcią jest źle to mi w brzuchu dzidziuś chyba fikołka zrobił. Mój mąż mi tłumaczy, że mam się nie denerwować bo to i tak nic nie da ale przecież same wiedzie najlepiej jak kobieta takie rzeczy przeżywa.
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy.
 
reklama
calla mój jest ze strony dzidziusiowo.pl bardzo prosta obsługa tylko musisz się tam zarejestrować ale to tez nie jest trudne.Później jak widać miałam mały problem ale sie udało he he he.
Nagroda zeżarta jeszcze herbatka i pęknę.
 
Do góry