reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

AsiaJan bądź dobrej myśli, możne babcia jeszcze poczeka przed spotkaniem z aniolami i zdąży poznać prawnuka, czego Tobie i Jej życzę
 
reklama
Witam się popołudniowo :)

Asiu dobrze,że jest lepiej z Twoja Babcią! Życzę jej dużo zdrówka i radości z prawnuka lub prawnuczki w lipcu:)

U mnie zaplanowane sprzątanie zakończyło się głównie na zamiarach - troszkę porobiłam, ale padłam i przespałam pół dnia. Teraz wstawiłam obiadek.
U nas kolęda miała być jakiś tydz. remu, ale odmówiliśmy ze względu na remont i dzisiaj zadzwoniłam do księdza i umówiłam się na jutro o 17 więc jednak to sprzątanie mnie nie minie :) i już się boję tego jego gadania (bo nie mamy ani ślubu, ani konkretnych planów w tej kwestii - już byłam mężatką, ale kościelnego ślubu wtedy nie wzięłam, więc teoretycznie nie ma przeszkód).
 
A ja w pracy, nawet udało się zaglądnąć do Was chociaż ruch mam duży.
Czy Wasteż głowa dziś boli? U mnie chyba brak snu bierze górę :baffled:
 
zainspirowana suwaczkami innych zrobiłam swój :) ciekawe czy zadziała.
Mnie dziś głowa nie boli ale spać mi sie chce niesamowicie i nie moge sie zabrać do żadnej pracy
 
agorana ja wlasnie nie chce wizyty bo nie chce sluchac tego gadania. moj maz jest rozwodnikiem i nie mam ochoty sluchac umoralniania i gadania ze kosciol nie popiera takich zwiazków i tak dalej.
mamo helenki trzymaj sie. moze jutro bedzie lepiej. mnie tez plecy dzis bolaly ale polezalam i juz mi przeszlo.
 
mamo helenki coś dzisiaj jest, bo mnie też od rana głowa boli:-(

dosia
my też nie przyjmujemy kolędy, jak to mowią jestem wierząca lecz nie praktykującą, kościół jako instytucja mi nie odpowiada, ciagłe to mieszanie się w politykę, podobno jesteśmy państwem świeckim, a kościół ciągle wtraca swoje 3 grosze, ostatnio jak slyszałam dyskusję, która przetoczyła się wokół in vitro, to myslałam że komuś (czytaj: księdzu) nastukam:-) przepraszam, mam nadzieję, że nie urazilam nikogo odczuć religijnych
 
masz racje te dyskusje o in vitro wytracały mnie wrecz z równowagi. czytalam i klelam pod nosem. wkurza mnie ze nie maja pojecia o zyciu a wszedzie wsciubia swoje nose.
 
reklama
AsiaJan, bardzo mi przykro z powodu Twojej babci:-(współczuję:( mam nadzieję, że wróci do zdrowia.

Izabell, dobrze, że maluszek wiedział, kiedy interweniować w gofrową sprzeczkę:-) Nasz dzieci to jednak mądre są, już w brzuszkach:-D

Anika, gratulacje dla synka, wiekszosc dzieci ma z tym chyba problem?
Nie wiem skąd masz siłę na sprzątanie takiego metrażu, ja ostatnio padłam po doprowadzeniu do porządku naszego skromnego m2...:baffled:

KasiuBzymek, też w pewnej mądrej gazecie dla młodych mam czytałam,że w ciąży nie powinno się jeść serów typu feta, a na następnej stronie zamieszczono przykładowy jadłospis dla ciężarnej- Kolacja: sałatka z pomidorów i sera feta:confused2:
A sny to masz rewelacyjne:-) może powinnaś zostać reżyserem albo scenarzystą?

Dosia24, taki grzech to w ciąży obowiązek, za kilka miesiecy zapomnimy o przespanych nocach i dlugich popoludniowych drzemkach

BeataZ
, moze lepiej na jakis czas zrezygnowac z pracy, jesli tylko masz taka mozliwosc?

Olcia2009, przyslij mi takiego paczka:-p

Agorana, Twoje życie rodzinne to jakby nie księdza sprawa, więc nie przejmuj się tym zbytnio.

Lorien, mnie boli,ale raczej od nadmiaru snu...położyłam się o 23 i wstałam o 12:-)
Fakt,że w nocy kilka razy wstawałam, bo albo moj szalony kot urzadzal dzikie harce, albo moj zakatarzony narzeczony kichal...

Ale ja bym chciala nad prawdziwe morze:( mam nadzieję,że gdzieś w marcu uda mi się wyemigrować w tropiki:happy: Dość mam już tej pogody
 
Do góry