reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
A ja właśnie siedzę sobie w mojej mikro wannie, zanurzona po uszy, z kieliszeczkiem baileysa w łapce i "was" (was dużo powiedziane, bo tu tylko ja i dmuchawiec i daisy się odezwała na innym wątku) podglądam :-D do tego olejek zapachowy, tylko świeczuszek i męża brakuje :-p
 
BEATKO WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ LEPSZEGO!!!SAMYCH CUDOWNYCH NIESPODZIANEK!!!
p.S JA też mówiłam narazie więcej dzieci nie!!:-D


Tylko na chwile mówie ,że żyje co by pózniej nie było awanti!!;-):-)
Chłopaki śpią ,JUlEK zajażył,że jak mnie ugryzie w cycka to krzycze i mu sie to spodobało,a mi wcale!!:wściekła/y:
Ide się myć ,ja dzis zrobiłam karpatke ,już nie moge sie doczekać jutra kiedy bedziemy ja szamać:-)!
Wczoraj oglkądałam horor,a sie uśmiałam przy nim:-D:-D:-D.
D:-Dzis pewnie nic nie leci ,jak zwykle !!
EWCIA ja też nie nawidze fajek ,najlepiej bym je zabroniła jak maryśię!!:tak::tak::wściekła/y:

Mówie dobranoc i miłej niedzieli!!
buziaczki.....mmmmmła
my odkurzacza tez sie nie boimy;-).

I NAJLEPSZGO MINI MINIATURKOWYM SOLENIZANTOM!!!:tak::tak::tak:
 
Aniu Twoja Zosia to po prostu delikatna panieneczka... nasze chłopaki nei mogą się po prostu bać niczego... wiesz męskie ego im nie pozwala :-p
 
No tak...
A dzis po spacerze zrobiłam Zosi fajne zdjatka w czapce, w której bardzo ja lubie, a juz sie robi za mała:-(Wiec musiała byc pamiatka:tak: Własnie je zgrałam i ogladam:-) Sliczne to moje stworzonko:tak:niewiadomo po kim. W ogóle dzieci wszystkie bez wyjatku sa cudne. A potem...im człowiek starszy, tym brzydszy...:-(
 
reklama
jak ewa zauwazyla jestem i was podgladam ale przez ta pianke ewuchy nic a nic nie widac..... a widze ze laski koty połapały odkurzaczami:-):-):-)
my dzis bylismy na emigracji wiec adulka zmeczona spala tylko o 9do 11 i teraz usneła... jutro tez do mamusi uciekam bo maz na painbaala zmyka....
U nas wsio ok.... bylismy dzisiaj u meza siostry ktora ma 3 dzieci dostalam wielkie reklamówy ciuchów... i fotelik samoch. i krzesełko do karmienia.... z reka na sercu moge powiedziec ze dziecko wcale mnie nie kosztuje pomijajac pampki i sloiczki ....
Kobiałki co wam jeszcze napisac...widze ze dmuchawczyk opanował całkowicie forum wiec co bede sie rozpisywac.... całuję i do juterka... spokojnych nocków i śpiących brzdąców!!!!!!!!!!!!
 
Do góry