reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

P1080774.jpg P1080780.jpg
P1080787.jpg P1080788.jpg
 
reklama
witam sie i ja wieczorem,
dziś mielismy taką domową impreze z okazji pojawienia się zabkow;-) maly byl przecudny caly dzien, mimo ze byl zmeczony nawet nie plakal, wykapalismy go i po 20 padł, a goscie dopiero pojechali,
co do uszka no juz prawie wyleczone w poniedzialek konczymy antybiotyk i jedziemy na kontrole(swoją drogą na samą mysl mnie ciarki przechodzą, bo nikt nie moze ze mna jechac a to jest na koncu miasta, taxi jesli wezme - kacper co postoj i czerwone swiatlo wyje, tramwaj- o 14 jest taki tlok bo ludzie z pracy i szkoly wracają masakra, a moj nie moze sie zwolnic z pracy:-:)-:)-()

ahh zapomialam BEATKO STO LAT!SPELNIENIA MARZEN!
I BUZIAKI DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTÓW,
 
Daisy ja nie opanowałam wcale forum:no:;-)
Nie ma mojego mężulka i czuje się bardzo samotna:-(i to stąd tak postuję:tak:
Poza tym mała jeszcze nie spi, wiec i ja nie mogę się połozyc.
A tu nikogo juz nie ma...:-(
 
Jak nikogo?? ja zaglądam... tylko muszę się też zając troszku moją farmą :-D

Mężulek już wrócił... kupił chlebek... ale przywiózł też karpatkę i faworki/chrusty od mojej mamy... dziś robi imieniny dla znajomych (ma za tydzień, ale jakoś nikomu by nie pasowało za tydzień)
 
Ostatnia edycja:
deisy JA TEŻ bym sobie poszczelała z karabina.

Ja sie wybalsamowalam i już wyskoczyłam nawet z ogóra którego zarzuciłam na gałki oczne ,które są w oczodołach!!
I tą tone kremu rozsmarowałam ,która wczesniej nałożyłam,udało się ,ufff..:happy2:
adA to dobrze ,że już jest dobrze:tak::tak::tak:.
To teraz pomyśl o prawku;-)!
ANIU Ty też;-)!
no i czapa zajefajnaaaa......
 
Ostatnia edycja:
Jak nikogo?? ja zaglądam... tylko muszę się też zając troszku moją farmą :-D

Mężulek już wrócił... kupił chlebek... ale przywiózł też karpatkę i faworki/chrusty od mojej mamy... dziś robi imieniny dla znajomych (ma za tydzień, ale jakoś nikomu by nie pasowało za tydzień)



mmmmmniam to macie wyżere!!
A czy WY kobiety wiecie ,że teraz czwartek jest bodajże tłusty!!!:-):-):-):-):-):-D
ja bym sobie zjadła pierogó ruskich podsmażonych ze śmietanką kwaśna i pieprzem!!mmmmm....

A miałam nie pisać:baffled:.
 
Ten czwartek jest tłusty? Chyba nie...Tłusty czwartek to z tego, co wiem - ostatni czwartek przez rozpoczęciem Wielkiego Postu, no a post ten trwa 40 dni. Chyba na Wilekonoc to poczekamy dłużej niz troszke ponad 40 dni?

A o prawku to ja narazie nie mysle. Raczej o drugim bejbisiu...
 
Ten czwartek jest tłusty? Chyba nie...Tłusty czwartek to z tego, co wiem - ostatni czwartek przez rozpoczęciem Wielkiego Postu, no a post ten trwa 40 dni. Chyba na Wilekonoc to poczekamy dłużej niz troszke ponad 40 dni?

Dmuchawcu mi sie wydaje ,że tak .
Chyba ,że musze zainwestować w okulary.
Bo 10 jest popielec to wychodzi na to ,że tydz. wczesniej tłusty czwartek.
Zarz jeszcze raz zobacze!

STOP !!
poprawka ostatki są 16 lutego wtorek to tydz. wczesniej pączuszek!!
A już myślałam ,że sie tak najem ,że olej bedzie mi dziurami leciał!!!:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja też wpadłam do was jeszcze w ten wieczorek, ale widzę, ze jak to często w weekend bywa na forum wiele się nie dzieje, i wcale się nie dziwię, ze mamuśki wolą czas spędzać z dziaciaczkami, moja mała dziś zasnęła o 19.00 (myślałam, ze standardowo na 30 min a ona spała aż do 22.00 na śpiąco ją przebrałąm i dałam butlę i śpi dalej) ciekawe do której będzie spała?? oby mi nie zrobiła pobódki o 3 czy 4 nad ranem, bo będzie kiepsko

tak was czytałam i narobiłyście mi ochoty na karpatkę, a już bardzo dawno jej nie robiłam, chyba pora to nadrobić, może na przyszły weekend zrobię,

zobaczę moze coś w tv ciekawego leci, chociaż wątpię, może uda mi się jeszcze później do was zajrzeć, a jak nie to kolorowych snów życzę i całej przespanej nocki
 
Do góry