reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

No i niestety przegraliśmy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
zostaje nam jutro walczyć o brąz:tak::tak::tak:

a ja już myślałam, ze tylko my jesteśmy bezzębne, ale miło, ze ktoś nam towarzyszy:-):-):-)

dmuchawcu moja jak miała 2 m-c to przy odkurzaczu nawet zasypiała, a teraz co prawda juz nie zasypia, ale bać to chyba też się nie boi, chociaż zauważyłam, ze woli mieć nas na oku, jak nie ma męża to ja ją zawsze wkłądam do bujaczka i stawiam w pokoiku na kanapie aby mgła mnie cały czas widzieć, puszczam jej muzyczkę i jakoś zawsze damy radę poodkurzać, a przy tej pogodzie to niestety zawsze się tego wszytkiego naniesie do domu, już ma dość ścierania codziennie podłogi w przedpokoju,
gdzie ta wiosna??????
 
reklama
Tak to wygladało:

P1080819.jpg
 
Hej dziewczynki... dzieci w łóżkach... Tomcio chyba śpi, bo nic nie krzyczy, że mu czkawka Adama przeszkadza :-p

Męża nie ma a ja chyba zaraz jakaś kąpiel sobie strzelę, tylko niech Adamo przestanie czkać!!! mnie też dziś coś czkawki męczą... mam taką przypadłość, że jak już raz dostane, to mogę być pewna, że do końca dnia jeszcze kilka razy mnie złapie :no: fatalnie!

Idę zajrzeć na moją farmę na facebooku :-D
 
Hej dziewczyny!!!

Stopi, Dmuchawcu i wszystkim innym dziękuje za rady.

Mam dobre wieści. Dwa dni z laktatorem na cycu dały efekt, że dziś rano odciągnęłam 120 ml mleka!!!:-):-D:-)mimo, że w nocy dawałam małej cyca. także laktacja wróciła (przedawkowałam trochę herbatek na laktację bo 4 wypiłam zamiast 2). Ale jest ok. mam mleko. Medela mini electric spisała się na medal. Mam jeszcze 29 woreczków do zamrożenia....i mam zamiar wszystkie wykorzystać:-DPorozmawiałam z mężem i powiedziałam, że chciałabym pójść do innego lekarza, skonsultować tą decyzję.

Póki co spisałam Wam co mała jadła dziś:
w nocy cyc i o 6 rano cyc (ona je strasznie krótko tego cyca, max 4-5 min) i potem wciznęłam jej 4 ml modyfikowanego.
o 9.15 wypiła 110ml mleka modyfikowanego
o 13 wypiła 120ml modyfikowanego
15.45 zjadła zupkę z kurczakiem 125 ml
16.30 cyc
18.45 cyc i 50 ml kaszki alw troche wmuszonej...
Mąż mi już zrobił kazanie że mam jej nie zmuszać i wiem ,że ma rację.
Chyba zacznę jej dawać wg własnej intuicji pokarm
A te godziny są trochę rozchwiane bo niestety wprowadzamy nowe mleko stąd nie zawsze jest chęć.
Mała teraz śpi a ja zaraz idę odciągnąć się laktatorem:-)

I muszę się pochwalić!!!Dziś po raz pierwszy śpię w innym pokoju aby przespać całą noc a mąż śpi w sypialni gdzie jest łóżko dziecka...hehe ciekawe czy to będzie przespana noc:tak:

Dziękuje KOCHANE ZA WSZYSTKO!!!
 
Willsonka widzę, że humor już lepszy. Intuicja - ważna rzecz :tak: Wiadomo, że matka wie co dobre dla jej dziecka. Każda podejmuje inne decyzje, ale wszystkie mamy jeden cel - by nasze dzieci zdrowo rosły i były zawsze uśmiechnięte!

Dmuchawcu a sprzątanie z dzieckiem na plecach - rewelka! mój Adaśko zaczyna wierzgać jak widzi jak Tomcio odkurza :-D no tak... może nie powinnam się przyznawać :zawstydzona/y: u nas Tomek najczęściej odkurza, ja do odkurza się nie dorwę, bo jak tylko Tomek usłyszy lub zobaczy odkurzacz, to muszę mu go oddać. Stoję wtedy przy nim i pokazuję gdzie jeszcze trzeba odkurzyć :zawstydzona/y: ale on się z tego cieszy :tak: naprawdę :tak::tak::tak::-D
 
A ile łez ja przy tym wylałam. teraz za wszelką cenę będę utrzymywać laktację Ważne że powróciła...a było już źle:-(no ale odpukać. Chce karmić jak najdłużej...i co najważniejsze. SAMA CHCE ZDECYDOWAĆ KIEDY MAM SKOŃCZYĆ KARMIĆ PIERSIĄ i oczywiście zależy to trochę od Gosi ale myślę że się dogadamy. Dobranoc
 
Dmuchawcu po co mam mu kupować jakiś zabawkowy odkurzacz i wydawać kasę... i tak pewnie bardziej się by mu podobał ten "dorosły"... a przy okazji mam conieco odkurzone :-p

Co tu taka weekendowa cisza?
 
reklama
Do góry