reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
wg chciałabym wam napisać ze za miesiąc mamy imprezę rodzinna ze strony partnera a o ciazy wiedza tylko jego rodzice narazie a ja zaczynam 4 miesiąc i już jest widać . Jestem ciekawa ci powiedzą jak przyjdę na imprezę i powiem ze dzisiaj tez nie pije bo jestem w 5 tym miesiącu już, Nie chce jeździć po wszystkich i osobno informować bo ma duża rodzine , ani wstawiać nic na fb czy Instagram jak dziewczyny jego braci, wstawiały coś jako relacje i już wszyscy wiedzieli, my tez tak się dowiedzieliśmy i z tego względu tez nie poczowam się do informowania ich osobiście .
ja tym co są dla mnie najważniejsi powiedziałam osobiście a reszta to już się dowiedziała drogą pantoflową lub przez córkę 🤣
 
wg chciałabym wam napisać ze za miesiąc mamy imprezę rodzinna ze strony partnera a o ciazy wiedza tylko jego rodzice narazie a ja zaczynam 4 miesiąc i już jest widać . Jestem ciekawa ci powiedzą jak przyjdę na imprezę i powiem ze dzisiaj tez nie pije bo jestem w 5 tym miesiącu już, Nie chce jeździć po wszystkich i osobno informować bo ma duża rodzine , ani wstawiać nic na fb czy Instagram jak dziewczyny jego braci, wstawiały coś jako relacje i już wszyscy wiedzieli, my tez tak się dowiedzieliśmy i z tego względu tez nie poczowam się do informowania ich osobiście .
My powiedzieliśmy tylko wąskiej części znajomych i rodziny. Oczywiście to się już szerzej rozeszło, rodzice zbyt podekscytowani :)
Postów na socjalach tez nie zamierzam robić.
Nie czuj się zobligowana do niczego. To Twoja ciąża, mówisz komu i kiedy chcesz :)
 
wg chciałabym wam napisać ze za miesiąc mamy imprezę rodzinna ze strony partnera a o ciazy wiedza tylko jego rodzice narazie a ja zaczynam 4 miesiąc i już jest widać . Jestem ciekawa ci powiedzą jak przyjdę na imprezę i powiem ze dzisiaj tez nie pije bo jestem w 5 tym miesiącu już, Nie chce jeździć po wszystkich i osobno informować bo ma duża rodzine , ani wstawiać nic na fb czy Instagram jak dziewczyny jego braci, wstawiały coś jako relacje i już wszyscy wiedzieli, my tez tak się dowiedzieliśmy i z tego względu tez nie poczowam się do informowania ich osobiście .
u mnie moi rodzice jeszcze nie wiedzą a widziałam się z nimi w tygodniu,raczej nic nie podejrzewają 🤭 wiedzą tylko z pracy,bo musiałam iść na l4 i siostra z którą pracuje ale trzyma język za zębami. Chociaż ostatnio też naburmuszona była,że nie chce powiedzieć a rodzice by się ucieszyli ale po mojej poprzedniej ciąży która źle się skończyła najchętniej ukrylabym się na kilka miesięcy 😔
 
Ja już złapałam kontakt z położną, mam do niej chodzić od 21 tc. Podobno dobrze jest jak położna i pediatra współpracują, są z tego samego ośrodka.
Też tak myślę. W naszym przypadku fajnie to działa. Np podczas wizyty położnej w domu dostałam skierowanie od pediatry na badanie bioderek i nie musiałam biec do przychodni
 
Ja się zastanawiałam czy jest mi potrzebna szkoła rodzenia skoro robiłam ją w pierwszej ciąży z synem 6 lat temu. Jednak stwierdziłam,że pewne standardy mogły się zmienić, poza tym fajnie przypomnieć sobie np.zasady pielęgnacji noworodka,choć wiem że też na YouTube jest tego od groma. Myślę jednak,że skorzystam ze szkoły rodzenia prowadzonej w ramach NFZ z kursami online (na żywo). Akurat położna z mojej przychodni taką prowadzi,więc jak się do niej zapiszę to mogę skorzystać z tej szkoły. Myślę,że spoko opcja, akurat dla mnie, bo jakieś już tam doświadczenie dzieciowe mam. 🙂

Myślami jestem z EJK dzisiaj, jeśli też ktoś dziś wizytuje to trzymam kciuki. ✊
 
Dzień dobry tak wgl dzisiaj 😉 trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i za Twoją amniopunkcję @EJK85 😘 ja już odliczam godziny do czwartkowej wizyty 🙈 codziennie słucham serduszka dla uspokojenia... Noce są dla mnie męczące bo śnią mi się jakieś głupoty 😱 budzę się co chwilę i zaraz następny sen 🤦 włączyłam właśnie PnŚ 🙈
 
Dzień dobry tak wgl dzisiaj 😉 trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i za Twoją amniopunkcję @EJK85 😘 ja już odliczam godziny do czwartkowej wizyty 🙈 codziennie słucham serduszka dla uspokojenia... Noce są dla mnie męczące bo śnią mi się jakieś głupoty 😱 budzę się co chwilę i zaraz następny sen 🤦 włączyłam właśnie PnŚ 🙈

To akurat trafiłaś na ten fragment o połogu :) ale maja racje temat niewyczerpany, moznaby gadać o tym i gadać, tak jak i słuchać… 😊
szkoda, ze tak króciutko o tym było
 
Dzień dobry tak wgl dzisiaj 😉 trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i za Twoją amniopunkcję @EJK85 😘 ja już odliczam godziny do czwartkowej wizyty 🙈 codziennie słucham serduszka dla uspokojenia... Noce są dla mnie męczące bo śnią mi się jakieś głupoty 😱 budzę się co chwilę i zaraz następny sen 🤦 włączyłam właśnie PnŚ 🙈
Właśnie jestem już w poczekalni ,ale mam stres i strach .
 
reklama
Do góry