reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Wy tu o żarciu ciagle piszecie a ja od tygodnia dieta z niskim IG 🙈 robiłam krzywa i mam duzy cukier po godzinie. Jeszcze nie konsultowałam z lek ( gin we wt a do diabetologa za półtora tyg) ale sama juz się za to wzięłam i pilnuje stałych posiłków ( u mnie to nawala bo całe życie jadłam 3 a teraz muszę 5-6) oraz wybieram produkty z niskim indeksem.

Cieszę się, ze mi gin wspomniał, ze po 35 rż warto zrobić szybciej i miał racje… pomimo, ze zawsze cukier nad czczo mam 80-90 czyli w normie, a tu takie zdziwko ze po godzinie 190 🙈

Ciekawa jestem czy zawsze tak miałam z tym skokiem czy to typowo ciążowa …
Pewnie tylko w ciąży. Ja przed ciazą robiłam krzywą i było ok. Dopiero w ciąży takie skoki. Po ciąży na szczęście wróciło do normy. Ciekawe jak będzie teraz...

pobudka w połowie nocy zaliczona.
Sny ciążowe są tak wyraziste! Właśnie w moim byłam w supermarkecie i mieli sekcje z ubraniami ciążowymi. Oglądałam taka Sexy mała czarna (twierdziłam ze będzie ok do pracy🤦🏼‍♀️) i śliczne różowe ogrodniczki. Rzadko pamietam każdy szczegół tak dokładnie. Teraz patrze w telefon i szukam różowych ogrodniczek ciążowych, może znajdę podobne 😂
A mi się dzisiaj śniło że mąż kolezanki z pracy chciał zabić inną koleżankę🤣🤣🤣
 
reklama
Dziewczyny ja też miałam dzisiaj bezsenna noc a jak przysnełam śniły mi się głupoty chyba za dużo wczoraj wieczorem rozmyslalam. Zaraz na zakupki angielski z córką i nie będzie czasu myśleć ale wieczory są najgorsze...
 
Ależ jestem wkurw.....moich wyników nadal nie ma i panie w przychodni nie wiedzą co się stało ! Może to przez święta tylko ,że od 3 stycznia raczej świat już nie było .Jeśli dziś nie będzie wyników to przez weekend też nie ,jestem wściekła.W poniedziałek mija 10 dni roboczych i jeśli nadal nie będzie wyników to jestem ciekawa czy są jakieś konsekwencje za nie wywiązanie się z terminu .No kurcze to nie kosztowało 2 zł żeby tak ludzi robić w konia .
W Chinach mają święta i nowy rok jakos w styczniu nie pamiętam dokładnie od kiedy do kiedy
 
Ja też tylko seksy w snach i ludzie, z którymi nie mam obecnie kontaktu. I tak noc w noc. Mimo że libido mi wróciło i szaleje z mężem, to w snach też sobie używam ile wlezie 😅 ja się budzę w nocy na siku, przynajmniej ze 2-3 muszę iść a potem na szczęście od razu zasypiam 😋
 
Ja póki co mam tylko powtórzyć cukier na czczo i wtedy zobaczymy jaki wyjdzie ale zaczynam jeść już tak jakbym ta cukrzycę miała 😏
Znalazłam przykładowa dietę szpitala karowa i ona wydaje mi się jeszcze w miarę 'normlana' i na moją kieszeń. 😒 @Salamatka
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Gratuluję udanych wizyt. Trzymam kciuki za dzisiejsze.
Temat jedzenia ciąg dalszy😊 narobiłyście mi smaka gołąbkami- wczoraj zrobilam I pół dnia umierałam. Kapusta mi nie wchodzi..
Na pierogi nie ma szans żebym się dala skusić 🤣nie lubię..
@EJK85@ tyś Śląsko dziołcha jak ja🤣wybieram sie do Kato za tydzień. Jeździmy na burgery i pancake-i do Bułkęsa na ul. Wojewódzkiej.

Co do jeżdżenia nad nasze polskie morze- kocham je zimą, latem w życiu bym nie pojechała. W zeszłym roku byliśmy w Kołobrzegu bardzo nam się podobało, jutro też tam jedziemy 😊

Kosza Mojżesza nie miałam ,także sie nie wypowiem. Miałam łóżeczko dostawkę to jest sztos. Teraz też kupimy- chicco super jest tylko tak jak piszecie- cena..
Wyprawką też się zajmę później. Jeszcze nie wiemy kto tam siedzi w brzuszku. Dużo mam po synu. Mebelki miał białe, wózek szary- wszystko praktycznie w uniwersalnych kolorach.

Co do brzuszka- mnie to się wydaje że już fajnie widać choć nie wiem czy inni też to widzą bo brzuszek w ostatnim czasie miałam spożywczy🤣

U nas dziś na obiad tradycyjnie makaron spaghetti.
 
Do góry