reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dzień dobry :)
Miłego dnia Wam Życzę ❤️
Ja zaraz jadę z moją mamą na rezonans magnetyczny, chociaż bym sobie pospała.., ale zgodzilam się zawieźć.
Trochę stres mnie łapię, bo muszę jechać narzeczonego samochodem, bo moje auto nie domaga i musi pojechać na warsztat.. 😀
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, dobrego weekendu! 😘
U nas koszyk w dzień też stał na dole w salonie, a na wieczór zabierałam go do sypialni. Tutaj jednak położne naciskały aby w pierwszych miesiącach życia dziecko spało w Mojżeszu...
Ja mam opcje odziedziczyć taki kosz po rodzinie, ale jakoś mam wątpliwości bo myślałam ciągle o dostawce. Dlaczego Mojżesz jest tak polecany przez położne?
Wy tu o żarciu ciagle piszecie a ja od tygodnia dieta z niskim IG 🙈 robiłam krzywa i mam duzy cukier po godzinie. Jeszcze nie konsultowałam z lek ( gin we wt a do diabetologa za półtora tyg) ale sama juz się za to wzięłam i pilnuje stałych posiłków ( u mnie to nawala bo całe życie jadłam 3 a teraz muszę 5-6) oraz wybieram produkty z niskim indeksem.

Cieszę się, ze mi gin wspomniał, ze po 35 rż warto zrobić szybciej i miał racje… pomimo, ze zawsze cukier nad czczo mam 80-90 czyli w normie, a tu takie zdziwko ze po godzinie 190 🙈

Ciekawa jestem czy zawsze tak miałam z tym skokiem czy to typowo ciążowa …
Podpowiesz jak komponujesz posiłki? Znalazłaś jakąś fajną ściągnę na necie? Wyniki wyszły mi prawie identyczne niestety. Ja całe życie jadłam też 3 posiłki, ok 5 h odstępu, ciężko będzie mi się przestawić
 
reklama
Do góry