reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Wy tu o żarciu ciagle piszecie a ja od tygodnia dieta z niskim IG 🙈 robiłam krzywa i mam duzy cukier po godzinie. Jeszcze nie konsultowałam z lek ( gin we wt a do diabetologa za półtora tyg) ale sama juz się za to wzięłam i pilnuje stałych posiłków ( u mnie to nawala bo całe życie jadłam 3 a teraz muszę 5-6) oraz wybieram produkty z niskim indeksem.

Cieszę się, ze mi gin wspomniał, ze po 35 rż warto zrobić szybciej i miał racje… pomimo, ze zawsze cukier nad czczo mam 80-90 czyli w normie, a tu takie zdziwko ze po godzinie 190 🙈

Ciekawa jestem czy zawsze tak miałam z tym skokiem czy to typowo ciążowa …
 
reklama
Dopiero nadrobiłam, w niedzielę mamy imprezę urodzinową córki i mam trochę roboty. Od poniedziałku też koniec urlopu i powrót do pracy.
Dziś miałam wizytę u prowadzącego i dzidzia ma 8cm. I doktor mówi że chłopiec. Mąż jest wniebowzięty.
 
pobudka w połowie nocy zaliczona.
Sny ciążowe są tak wyraziste! Właśnie w moim byłam w supermarkecie i mieli sekcje z ubraniami ciążowymi. Oglądałam taka Sexy mała czarna (twierdziłam ze będzie ok do pracy🤦🏼‍♀️) i śliczne różowe ogrodniczki. Rzadko pamietam każdy szczegół tak dokładnie. Teraz patrze w telefon i szukam różowych ogrodniczek ciążowych, może znajdę podobne 😂
 
Wiem że czasem jest to artefakt bo jak komuś wyjdzie wysokie ciśnienie w badaniu tuż przed USG prenatalnym traktują Cię z marszu jak osobę z nadciśnieniem a to statystycznie bardzo wzmacnia ryzyko porodu przedwczesnego...ale ktoś być może normalnie nadciśnienia nie ma...taki przyklad
Aha ok to może przez to bo na wizytach mam faktycznie wysokie to ciśnienie ale kontroluje w domu i jest ok. Dowiem się w poniedziałek na wizycie. Dzięki za odpowiedź, trochę mnie uspokoilas
 
O nie, mam nadzieje ze przejdzie!
Ja sie teraz będę męczyć żeby wrócić do snu, dobrze ze mogę jutro poleżeć dłużej to nadrobię 😂
Ja Juz nawet przyzwyczaiłam się do tego wybudzania, tylko zazwyczaj to bylo u mnie między 4 a 5 i raczej na siku.... Oglądam wtedy jakieś dzieciowe rzeczy i w końcu morzy mnie sen ;-)
 
reklama
Do góry