reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Mieszkam nad morzem i zawsze się zastanawiam: pooo co tu ludzie przyjeżdżają, co ciekawego w tym morzu widzą 😂

Ja jestem 13+5 i wydaje mi się, że mam mniejszy niż wcześniej 😆 ale wcześniej to pewnie były "zapowietrzone" jelita 😄
Nie wchodzę w żadne spodnie ani leginsy, kupiłam rajstopy ciążowe i w nich ciągle śmigam, czekam na paczkę z sinsay jeszcze. Więc coś tam urósł ale się rozlało i nie widać 😁
Chciałabym już mieć widoczny bęben, to może poczuje w końcu tą ciążę, bo do tej pory do mnie nie dochodzi 🤔

Ja pappy nie robiłam ale na usg mi doktorek takie cos wyliczyl i Trochę nie rozumiem tego ryzyka podstawowego i skorygowanego. W czym roznica
U mnie 1:608 i 1:12176. Podpowie ktoś? 😁
Mi lekarz mówił że ryzyko podstawowe to jest z wieku, ile mamy lat, a skorygowane to wynik z krwi
 
Z tym jedzeniem to jakaś masakra. Ja jestem ciągle głodna. Porcje u mnie wieksze, bo nienajadam się tymi co ptzed ciążą. Teraz aż musiałam z pracy wyjść i kupić bułkę, bo bym chyba padła. Nie chcę myśleć ile przytyłam od ostatniej wizyty....
I co już po bułce, a bym teraz coś słodkiego wciągła 🤪
Ja zauważyłam że jeśli robię dłuższą przerwę niż 2 godziny w jedzeniu to mnie zaczyna mdlić i ciągnąć na wymioty.. więc z zegarkiem w ręku coś przegryzam co 2 godzinki 🤤🤤🤤
 
Ja tez planuje zakupić chicco, bardzo fajne rozwiązanie na początek 😉
Hej, ja dziś mam szalony dzień, bo syn został ze mną w domu. Jakby to powiedzieć..zaspaliśmy do przedszkola 😁 Nie chciałam już gnać na szybko z nim, bez śniadania. Mamy więc taki luźniejszy dzień choć tak naprawdę intensywny,jak to z dzieckiem. 🙈

Ja też będę chciała kupować dostawkę Chicco, choć na pewno używaną, bo szkoda mi $ na nową.
Dla syna nie miałam i strasznie się męczyłam, bo w nocy ciągle go musiałam głaskać i trzymać za rękę przez szczebelki łóżeczka. Poza tym do karmienia piersią wydaje mi się to fajna opcja. Pamiętam ten koszmar jak trzeba było wyjąć dziecko z łóżeczka do karmienia, potem odłożyć a przy odkładaniu dziecko się często wybudzało. 🙈 I zabawa od nowa.
 
Ja też pochodzę z nad morza, choć teraz nie mieszkam i zawsze najciemniej jest pod latarnią, bo do plażowania byłam ostatnia 😂 za to do spotkań wieczornych ze znajomymi na kocyku na plaży pierwsza 😂
Ja tez jestem z nad „morza”, 3miasto😻😻😻 i również jeżeli chodzi o plażowanie to siła mnie nikt nie wyciągnie 😂 ale spacerki uwielbiam, zwłaszcza wiosna, jesienią i zima ( brak turystów 🙈)
 
Właśnie ja muszę sobie domówić jeszcze inny kolor spódnczki (wcześniej wzięłam czarną) i z dwie pary leginsów jeszcze :D
Mąż mówił, że płaci, to trzeba korzystać.
A Tobie @konwalia_[/USER
[/QUOTE]
O, a co to za spódniczki?
Właśnie się zastanawiam, czy nie kupić jakiegoś kompletu do zdjęć, który będzie rósł razem ze mną, bo już mąż zwraca mi uwagę, że miałam robić foto brzuszka, a nie mam jeszcze żadnego 😱 Ale nie chcę robić w bieliźnie, więc może taka spódniczka i jakiś top będą rozwiązaniem 🤔🤔🤔
 
Ja zauważyłam że jeśli robię dłuższą przerwę niż 2 godziny w jedzeniu to mnie zaczyna mdlić i ciągnąć na wymioty.. więc z zegarkiem w ręku coś przegryzam co 2 godzinki 🤤🤤🤤
Na poczatku tak miałam. Nie wymioty, a nudnosci 8 jak jadłam to było ok wiec wsuwałam czego efektem było +2kg. Teraz jem, bo jestem głodna i musiałam podnieść porcje, bo zjadłam i zagladałam, że nie możliwe, że to koniec... Za 2 tyg wizyta i aż ciekawa jestem jaka waga będzie (bo nie mam wagi).
 
A moja tylko na dworze w wózku. Moja wiosenna to się wychodziło. Za to książki na ławce czytałam.
Moja też na spacerach spała i to nawet 2/3 godziny 😃 tylko nie mogłam usiąść na ławce, bo zaraz się budziła 😅 cały czas musiałam spacerować. 😅 potem to już słuchawki brałam i oglądałam seriale z telefonu robiąc kolejne kółka w parku 🙈
 
Właśnie ja muszę sobie domówić jeszcze inny kolor spódnczki (wcześniej wzięłam czarną) i z dwie pary leginsów jeszcze :D
Mąż mówił, że płaci, to trzeba korzystać.
A Tobie @konwalia_ Tomi powinien płacić za reklamę 🤣
Też mam już odłożone w koszyku 4 pary legginsow z Tomiego, ale poczekam chyba na wypłatę🤪
Na razie wchodzę we wszystkie stare spodnie, tylko te z guzikiem i rozporkiem mnie trochę drażnią na dłuższą metę. A po domu mam mnóstwo starych legginsów bo na szczęście je uwielbiam 😂
 
reklama
Do góry