reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Będę wieczorami mniej tu. Zapisałam sie na Kal do Dagny na zrobienie pierwszego sweterka. Zawsze marzyłam by na drutach se zrobic, ale zawsze coś. I trafiłam na darmowy Kal na FB - no jak nie skorzystać? 🥳 Dziś mi włóczka przyjdzie i zacznę próbkę. Trwa miesiac, max dwa także sie będę sprężać 😁
A moze jest na naszej grupie jeszcze jakaś dziewiarka?
Ja w pierwszej ciąży zrobiłam dla córki kamizelkę (nawet teraz czasem ją zakłada choć jest jak bolerko 🤣) i buciki 🙈 ale to nie dla mnie
 
reklama
Dziewczyny, dziś w Tomi legins promka, zobaczyłam ja na insta, wiec zamówiłam spódnice i 2 pary legginsów 😂 w załączeniu kod na promke:
 

Załączniki

  • D156AA26-C88B-40EE-B5BD-4A89B2420760.jpeg
    D156AA26-C88B-40EE-B5BD-4A89B2420760.jpeg
    286,9 KB · Wyświetleń: 71
Ja w pierwszej ciąży zrobiłam dla córki kamizelkę (nawet teraz czasem ją zakłada choć jest jak bolerko 🤣) i buciki 🙈 ale to nie dla mnie
Podziwiam jak ktoś robi coś na drutach albo szydełku, moja mama od kiedy pamiętam dużo szydełkuje l, siostra też coś dzierga, a ja jakoś nigdy nie miałam ochoty nawet się nauczyć 😀
 
O to to. U nas jest tak samo, jesteśmy na plaży tylko jak mamy gości 😂
Ja się wychowałam na mazurach, w Trójmieście mieszkam ponad 11 lat, przez pierwsze 2 lata byłam conajmniej 3 razy w tygodniu. Później zaczęłam tęsknić za jeziorami więc śmigam sobie na kaszuby😊

Obiecalam sobie nie kupować nic do 6 miesiąca, ale takie wyrko to jedyna rzecz którą kupię wczesniej jak znajdę za pół darmo 😁 z tego względu że potrzebujemy 2 łóżeczek, jedno nocne w sypialni na górze domu, drugie właśnie na dół do salonu żeby nie latac po schodach bąblem

To co podałam tyczyło trisomii 21.
Ale chyba jest tak jak któraś dziewczyna skomentowała mój wiek i stan zdrowia + parametry z usg. 🤷‍♀️
Nie mam tego teraz przy sobie ale też były wyliczone te pozostałe trisomie, plus ryzyko wcześniejszego porodu i preeklampsji

Oo hej !😁

Ja też miała robić od listopada a jeszcze żadnego nie zrobiłam. Ale zamówiłam legginsy z sinsay i kupiłam taki stanik/top w new yorkerze i to będzie mój komplecik do zdjęc 😁
Możesz pokazać ten top jak wygląda? ;) do spódniczki ciążowej może pasować idealnie.
 
O, to też muszę jakiś komplecik sobie załatwić 😂😂

Zamówiłam z tego Tomi spódniczkę i legginsy, ciekawe, czy będzie pasowało 😁
Chyba sporo osób kupiło od tomiego. Dajcie znać jak te leginsy :)
Ja tez chcialam zamówić, ale jednak wybrałam opcję Sinsay, bo zostałam "poczęstowana" rabatem -40% 😁
Możesz pokazać ten top jak wygląda? ;) do spódniczki ciążowej może pasować idealnie.
Za chwilkę zrobię fotkę
 
reklama
Do góry