reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

@Karka_Krk nasz lot do Barcelony trwał jakieś 2h50 min, a powrotny to chyba tylko 2h30.
Miał trwać równo 3h, ale jakoś poszło szybko ;)

Nie wiem czy zdecydowałabym się na dłuższy lot niż 3,5-4h. Teraz też znajomi nas namawiają na lot na przełomie kwietnia/maja, ale mam obawy. U mnie jest stwierdzony zespół antyfosfolipidowy, dlatego jest ryzyko poronienia tak naprawdę na każdym etapie.
 
reklama
Ja się wypowiem, chociaż to moja pierwsza ciąża .😂
Ale z opowieści moich koleżanek ładnie to wygląda ale funkcjonalności żadnej tylko przez chwilę na początku.

Ja myślę nad dostawką do łóżka, także zeby można było sobie pojeździć nią po domu czy to salon czy kuchnia .🤪 O taką:
my mieliśmy taką dostawkę kinderkraft, super się sprawdziła. Teraz tez zamierzam używać.
 
U mnie w ogóle nic nie widać, prawdę mówiąc, zwłaszcza odkąd skończyły się zaparcia i nadmierne gazy 😅 jestem 16+ i śmiało mogę udawać, ze temat ciąży mnie nie dotyczy… ;-) od środowej wizyty mam Natomiast takie przemyślenia, ze bardzo mi się to wszystko dłuży, na wizycie dowiedziałam się, ze dziecko wazy 124 gramy…. Przecież to strasznie mało i ile jeszcze trzeba czekać, żeby ciąże donosić…. Chciałabym bardzo juz być w bardziej zaawansowanej ciąży, choć wiem, ze z drugiej strony, będzie ciężko z brzuchem, bólami i stresem przed porodem…. Ale póki co jakoś do mnie nie dochodzi, ze to wszystko się dzieje i ze póki co zmierza w dobrym kierunku…. Pisałyście tu, ze tak Was wzruszają i cieszą zdjęcia z usg i w ogóle ten obraz na monitorze i słuchanie serduszka…. A ja szczerze mówiąc dalej cały czas się boje i trochę nie umiem się tym cieszyć wszystkim…. Popatrzę na zdjęcie i chowam do segregatora i tyle
Ja miałam odwrotnie ze już ponad 100gramow waży dopiero co było 10g😄 od l4 bardzo szybko mi czas zleciał niby odpoczywam w domu i w spokoju od pracy a już prawie połowa stycznia 🙈 po wczorajszej wizycie już się uspokoiłam i patrzę na usg ❤️ macam brzuch, oczywiście co jakiś czas łapie mnie panika ale to już tak będzie do końca życia coś czuję..Panika i strach o dziecko rozpoczęła się od 2 kresek... 🙈🥺😆
 
Mieszkam nad morzem i zawsze się zastanawiam: pooo co tu ludzie przyjeżdżają, co ciekawego w tym morzu widzą 😂

Ja jestem 13+5 i wydaje mi się, że mam mniejszy niż wcześniej 😆 ale wcześniej to pewnie były "zapowietrzone" jelita 😄
Nie wchodzę w żadne spodnie ani leginsy, kupiłam rajstopy ciążowe i w nich ciągle śmigam, czekam na paczkę z sinsay jeszcze. Więc coś tam urósł ale się rozlało i nie widać 😁
Chciałabym już mieć widoczny bęben, to może poczuje w końcu tą ciążę, bo do tej pory do mnie nie dochodzi 🤔

Ja pappy nie robiłam ale na usg mi doktorek takie cos wyliczyl i Trochę nie rozumiem tego ryzyka podstawowego i skorygowanego. W czym roznica
U mnie 1:608 i 1:12176. Podpowie ktoś? 😁
Czego ryzyko ci wyliczył, jakiej trisomi? Beż badań z krwi biochemicznych nie wyliczysz żadnych trisomi.
Możemy gdybać nad Twoim wynikiem ale czego to dotyczy?
 
Proszę o radę doświadczonych Mam ;)
Bardzo podobają mi się kosze Mojżesza, przykładowe foto dodaję.
Myślę, żeby kupić używany, bo z tego co się orientuję używa się go tylko przez pierwsze miesiące.
Czytałam, że np podczas wyjazdu może zastąpić łóżeczko.
Czy warto? Spełnia to swoje funkcje, czy to tylko ładnie wygląda?
No piękne to jest :D
ja nie mam doświadczenia ale tez będę się rozglądać aby sobie dzieciaczka do salonu zabierać 💚
Czytałam tylko aby w tych używanych zwrócić uwagę na uszy aby były mocne bo jak ktoś z nich korzystał ( bo właśnie sam kosz przenosił sobie ) to czasem się mogą zerwać 😬🤯
 
tak jak obserwuje wiele profili na instagramie tak zdania są podzielone. Jedni używają Non stop, innym tylko się kurzy. Przy córce nie miałam, teraz sie zastanawiam. Będę potrzebować coś co postawie w salonie. W sypialni na pewno będę miała dostawkę po córce.
Właśnie też myślałam, żeby kosz Mojżesza stał w salonie, dziecko śpi, a rodzice oglądają serial hahah MARZENIE wiem 😂
Albo wystawiam sobie kosz na taras i dziecko leży sobie na świeżym powietrzu. Takie mam wyobrażenia.. 👶
 
Ja się wypowiem, chociaż to moja pierwsza ciąża .😂
Ale z opowieści moich koleżanek ładnie to wygląda ale funkcjonalności żadnej tylko przez chwilę na początku.

Ja myślę nad dostawką do łóżka, także zeby można było sobie pojeździć nią po domu czy to salon czy kuchnia .🤪 O taką:
Właśnie te dostawki są mega funkcjonalne. Ja mam akurat od brata Chicco i też będę korzystać z tego przynajmniej, aż dziecko nie zacznie siadać/wstawać.
 
Właśnie też myślałam, żeby kosz Mojżesza stał w salonie, dziecko śpi, a rodzice oglądają serial hahah MARZENIE wiem 😂
Albo wystawiam sobie kosz na taras i dziecko leży sobie na świeżym powietrzu. Takie mam wyobrażenia.. 👶
pierwsze pół roku moje dziecko chciało mieć tylko drzemki w samochodzie albo na mnie 🤡 w nocy na luzie spała sama. Co ja się seriali naoglądałam 😂
 
reklama
Do góry