reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja mam termo i polecam z całego serca :) używam codziennie. Rano owsianka później jakaś zupa lub zupa krem i dwa razy w tygodniu chlebuś lub bułki :) dodatkowo drugie dania typu placki, mikstury na zapiekanki makaronowe wszystko w termo :) dzisiaj mam zamiar jeszcze zrobić ciasto marchewkowe i ciasteczka owsiane bo mój mąż wraca z delegacji a to są zdrowe przekąski które ja tez bez wyrzutów sumienia mogę sobie podjadać 😃

To już wiem do kogo będę uderzać z pytaniami 😂
 
Powiem Wam że dziś mam kryzys. Jestem mi cholernie ciężko i nie radzę sobie ze swoimi emocjami. Na wizycie u endokrynologa się poryczalam i nie mogłam się uspokoić a kobitka nie wiedziała jak mi pomóc. Nie zdarzyło mi się jeszcze żebym się rozkleiła przy kimś obcym (prócz psychologa), bo jestem z takich osób które trzymają wszystko w sobie a dziś pękłam. Muszę znowu umówić się na psychoterapię bo ponownie życie mi się sypie.
Wierzę że jeszcze wszystko się ułoży❤️❤️ łatwo mówić 🙄ale chociaz możemy dać ci takie wsparcie.
 
Dziś tam dzwonilam, bo mialy być w ciągu tygodnia, ale otrzymałam info że wyników jeszcze nie ma proszę uzbroić się w cierpliwość ☹️ Łatwo powiedzieć ☹️


Dziękuję ❤️

Powiem Wam że dziś mam kryzys. Jestem mi cholernie ciężko i nie radzę sobie ze swoimi emocjami. Na wizycie u endokrynologa się poryczalam i nie mogłam się uspokoić a kobitka nie wiedziała jak mi pomóc. Nie zdarzyło mi się jeszcze żebym się rozkleiła przy kimś obcym (prócz psychologa), bo jestem z takich osób które trzymają wszystko w sobie a dziś pękłam. Muszę znowu umówić się na psychoterapię bo ponownie życie mi się sypie.
To jest całkowicie zrozumiałe, że Ci ciężko. 😔 faktycznie jeśli masz możliwość umowienia się do jakiegoś psychologa, to może jest to dobry pomysł.
Myślę, że każda z nas chciałaby napisać cos, co Ci pomoże i podniesie jakoś na duchu. Wiedz, że jesteśmy z Tobą myslami😘
 
Ledwo nadrobiłam to co napisałyście 🙈 dziecko mi się rozchorowalo na dobre i ciągle tylko mamaaa mamaaa 😏
A moje wymioty chyba odeszły na dobre ( oby!) . Fakt, że mnie mdli czasami, ale znalazłam na siebie sposób. Miętowe landrynki 🤭 dzisiaj zjadłam pół paczki 😂
 
@Pszczolka38 ja też jestem z Tobą cały czas myślami ❤️ wizyta u psychologa to bardzo dobry pomysł :-) będziesz mogła się otworzyć na spokojnie i wygadac bez krępacji 😘 Kochane, kiedy przechodzimy w końcu na ten priv? Po ostatnich prenatalnych czyli plus minus po 13 stycznia?🙂 Bo już straciłam rachubę :-)
No właśnie czy ktoś nie miał 18.01. czy mi się wydawało? Bo sama jestem ciekawa kiedy przechodzimy...
 
reklama
Ledwo nadrobiłam to co napisałyście 🙈 dziecko mi się rozchorowalo na dobre i ciągle tylko mamaaa mamaaa 😏
A moje wymioty chyba odeszły na dobre ( oby!) . Fakt, że mnie mdli czasami, ale znalazłam na siebie sposób. Miętowe landrynki 🤭 dzisiaj zjadłam pół paczki 😂
współczuje 😔
Moja dostała zapalenia spojówek ciagle coś 🫣 dziś ma też dzień płaczu i mama mama 🤦🏽‍♀️
 
Do góry