reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny zadzwonili. Niestety nie będzie szczesliwego happy endu. Mój syn ma wadę genetyczna. To jest aż niewiarygodne żeby mieć takiego pecha w życiu jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i trzymanie kciuków. Muszę ochłonąć. Na pewno się odezwę ale teraz zrobie sobie przerwę.
Trzymajcie się cieplutko do usłyszenia.
 
Ja jeszcze na wyniki PAPPA czekam. Do dwóch tygodni maja być (pobrali 28). Jeśli złe to w ciągu 3 dni od wyniku się odzywają, cisza narazie wiec z nadzieja czekam na list.
 
Dziewczyny zadzwonili. Niestety nie będzie szczesliwego happy endu. Mój syn ma wadę genetyczna. To jest aż niewiarygodne żeby mieć takiego pecha w życiu jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i trzymanie kciuków. Muszę ochłonąć. Na pewno się odezwę ale teraz zrobie sobie przerwę.
Trzymajcie się cieplutko do usłyszenia.
Kochana, tak bardzo, bardzo, bardzo mi przykro!! W razie czego pamiętaj, że jesteśmy tutaj!! ☹️☹️☹️ Rozumiemy, że musisz ochłonąć, ale odezwij się jeszcze do nas...
 
Dziewczyny zadzwonili. Niestety nie będzie szczesliwego happy endu. Mój syn ma wadę genetyczna. To jest aż niewiarygodne żeby mieć takiego pecha w życiu jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i trzymanie kciuków. Muszę ochłonąć. Na pewno się odezwę ale teraz zrobie sobie przerwę.
Trzymajcie się cieplutko do usłyszenia.
Tak bardzo jest mi przykro... Aż brakuje słów 💔🥺
 
Dziewczyny zadzwonili. Niestety nie będzie szczesliwego happy endu. Mój syn ma wadę genetyczna. To jest aż niewiarygodne żeby mieć takiego pecha w życiu jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i trzymanie kciuków. Muszę ochłonąć. Na pewno się odezwę ale teraz zrobie sobie przerwę.
Trzymajcie się cieplutko do usłyszenia.
bardzo mi przykro :( nie na tskie wiesci czekalysny....czy jest to wada ktorej nie mozna leczyc ? Jakies rokowania przy tej wadzie ? Jeśli bedziesz miala sile o tym pisać, to sie z nami z tym podzielisz... Jestesmy z Toba. Trzymajcie sie 💙
 
szczerze ja nie chciałam ale moj maz bardzo chcial I kupil , zupki sa swietne 😍 wiekszosc rzeczy w nim robie wiec jesyem ogolnie mega zadowolona
Mój tez się nakrecil, że kupi, bo dzieciaczek w drodze to będzie mi łatwiej, szybciej itd 😅 bardziej on najarany niż ja 😅
 
reklama
Dziewczyny zadzwonili. Niestety nie będzie szczesliwego happy endu. Mój syn ma wadę genetyczna. To jest aż niewiarygodne żeby mieć takiego pecha w życiu jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i trzymanie kciuków. Muszę ochłonąć. Na pewno się odezwę ale teraz zrobie sobie przerwę.
Trzymajcie się cieplutko do usłyszenia.
Kochana, bardzo mi przykro:( jeśli byś potrzebowała pogadać, cokolwiek, jestem.. jesteśmy ❤️🥺
 
Do góry